November - 2018

NePoToSrCePeSo
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  



Statistika strani...

Skupaj objav 447
Skupaj ogledov 685193 strani
Oddano glasov 749

Skupaj 1113101 prikazov
Skupaj 41174 obiskov
Online 4 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani Šahovski klub Branik - Maribor!

 Torek, 22. marec 2016 12:51:35 - Tekmovanja

Zimsko spomladanski ciklus 4-2016


• Prva tri mesta za domače igralce

Včerajšnjega 4. turnirja iz serije "Zimsko spomladanski ciklus" se je udeležilo le 17 šahistov. Razlog je verjetno v prenasičenosti šahovskih turnirjev saj se le-ti vrstijo drug za drugim od ponedeljka na Braniku, v torek v gostilni Tabor in v petek v Framu oz. Radizelu.


Na včerajšnjem 4 turnirju je že tretjič zmagal FM Darko Supančič pred FM Simič Draganom in MK Žugaj Fjodorom. Zmagovalec je edini poraz doživel z Kontler Sašom iz ŠK Malečnik, ki je hkrati tudi najbolj presenetil na turnirju saj je svoj pričakovan rezultat presegel za kar 3,31 točke. Dobro so šahirali tudi četrto uvrščeni Denis Šoštarič iz ŠK Malečnik, Samardžič Ivan iz ŠK Gambit Maribor in domačin Filipovič Dragan. Najbolj sta razočarala na turnirju MK Šoštarič Marko iz ŠK Paloma in domačin Zvekič Hajrudin. Kot zanimivost naj omenimo, da je po dolgem času ostal brez nagrade legenda mariborskega šaha veteran MK Cojhter Karel, ki prav tako včeraj ni navdušil s svojim šahiranjem.


Naslednji turnir iz tega ciklusa bo šele 11.4.2016.

Rezultati na ŠZS


Tabela seštevka točk po 4. kolih.
Zap.TekmovalecTITRoZajeto
partij
TočkePovprečjeNaj
krog
W-We
1.Supancic DarkoFM2298441.510.38112.39
2.Zugaj FjodorMK22204338.2590.96
3.Cojhter KarlMK20774297.258-2.52
4.Mitrovic BorisMK2126426.56.637.52.17
5.Kontler SasaII18464225.56.56.36
6.Zvarc Tomaz18394215.256-2.4
7.Simic DraganFM22162199.5101.23
8.Virtic Franc ml.MK2150216.58.258.5-0.26
9.Sostaric DenisIV1997216883.12
10.Samardzic Ivan18553165.336.56.91
11.Bajec Peter1715315.55.175.51.4
12.Filipovic Dragan1685315.55.175.53
13.Vidonja Vlado1583415.53.885-1.09
14.Hevir VladimirI1954214.57.257.50.68
15.Bruci Hamdi314.54.8368.2
16.Stevanec LeaWFM212121477-0.78
17.Tolic MatoI19022136.56.51.01
18.Kukovec DarkoII1927212661.89
19.Flandija Zvonko1938211.55.7560.83
20.Vizovisek SlavkoII1942210.55.255.5-2.02

Tabela ciklusa...

Ocena:   Ogledov: 2166  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|