December - 2021

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  




Statistika strani...

Skupaj objav 641
Skupaj ogledov 1446973 strani
Oddano glasov 1199

Skupaj 2176144 prikazov
Skupaj 69228 obiskov
Online 1 obiskovalec

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Sreda, 08. julij 2015 09:42:12 - Tekmovanja

Taborsko poletje - 2/8 - rezultati


Včeraj je bil odigran 2. od 8. turnirjev popularnega Taborskega poletja, ki ga organizira gostilna Taborka. Na vrhu po pričakovanju zopet igralca ŠK Branik, med njiju se je vrinil le Žugaj Fjodor iz ŠK Kovinar DEM, ki je svoj pričakovan rezultat presegel za 3,5 točke in je med največjimi favoriti na petkovem maratonu za nagrado za najboljši performance.

Taborsko poletje 2015 - 2/8
Maribor, Gostilna Taborka, 7.7.2015
Končno stanje


                       Tit  LRat FED                      Točke MBuch  Buch Zmage W-We
1. Supančič Darko FM 2306 SLO ŠK Branik Maribor 10.5 71.0 87.0 0.0 1.21
(1957) 1W18 1B10 1W2 1B6 1W4 =B9 =W3 1B7 1W5 1B12 =W11 1B16
2. Žugaj Fjodor MK 2132 SLO ŠK Kovinar DEM 10.5 70.0 85.0 0.0 3.43
(1974) 1B28 1W22 0B1 1B5 1W10 1W6 1B9 1B3 =W4 1B7 1W15 1B11
3. Zupe Miran IM 2282 SLO ŠK Branik Maribor 9 73.5 90.5 0.0 -0.02
(1960) 1B8 =W7 1B14 0W4 1W5 1B10 =B1 0W2 1B9 1W6 1B13 1B12
4. Cojhter Karl MK 2048 SLO ŽŠK Maribor 8.5 71.5 86.5 0.0 2.90
(1944) 1W24 1B27 =W5 1B3 0B1 =W7 1B11 0W9 =B2 1W16 1B14 1W6
5. Kajnih Danilo MK 2206 SLO ŽŠK Maribor 7.5 71.5 86.0 0.0 -0.77
(1952) 1B30 1W12 =B4 0W2 0B3 1W24 1B16 1W15 0B1 1W9 0B6 1W10
6. Vrban Rok I 2241 SLO ŽŠK Maribor 7 74.5 90.5 0.0 -1.76
(1991) 1W13 1B16 1W17 0W1 1B11 0B2 0W7 1B12 1W10 0B3 1W5 0B4
7. Hevir Vladimir I 1959 SLO ŠK Gambit Maribor 7 71.0 87.0 0.0 1.60
(1963) 1W20 =B3 0W9 1B16 1W19 =B4 1B6 0W1 1B15 0W2 0W10 1B17
8. Šrimf Silvester II 1803 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah 7 57.5 71.0 0.0 0.88
(1957) 0W3 1B20 0W10 1B21 1W25 =B13 0W12 =B27 =W18 1B24 =W17 1B15
9. Mitrovič Boris MK 2176 SLO ŠD Fram 6.5 71.5 86.5 0.0 -1.97
(1956) 1W19 0B17 1B7 1W27 1B15 =W1 0W2 1B4 0W3 0B5 0W12 1B20
10. Števanec Lea WFM 2004 SLO ŠS Tomo Zupan 6.5 71.5 86.5 0.0 0.68
(1976) 1B29 0W1 1B8 1W24 0B2 0W3 1B18 1W11 0B6 =W14 1B7 0B5
11. Korže Danilo I 2048 SLO ŠD Fram 6.5 66.5 82.0 0.0 -1.23
(1965) 0B15 1W25 1B18 1W13 0W6 1B19 0W4 0B10 1W24 1B17 =B1 0W2
12. Kolar Branko I 1915 SLO ŠD Fram 6.5 63.0 75.5 0.0 1.17
(1959) 1W31 0B5 0W19 1B28 =W30 1B17 1B8 0W6 1B14 0W1 1B9 0W3
13. Pev Ivo 1775 SLO 6.5 60.0 70.0 0.0 1.64
(1942) 0B6 1W32 1W16 0B11 1B14 =W8 0B15 0W20 1W27 1B18 0W3 1W19
14. Babič Darko II 2016 SLO ŠD Fram 6.5 59.5 72.5 0.0 -1.83
(1963) 1W25 1B15 0W3 0B19 0W13 1B30 1W27 1B24 0W12 =B10 0W4 1B18
15. Flandija Zvonko 1695 SLO ŠD Kamnica 6 63.0 78.0 0.0 2.91
(1960) 1W11 0W14 1B28 1B17 0W9 1B27 1W13 0B5 0W7 1B20 0B2 0W8
16. Kukovec Darko II 1920 SLO ŠD Fram 6 62.0 73.5 0.0 -0.92
(1960) 1B32 0W6 0B13 0W7 1B29 1W28 0W5 1B19 1W23 0B4 1B21 0W1
17. Vizovišek Slavko II 1862 SLO ŽŠK Maribor 5.5 61.0 72.5 0.0 -0.69
(1949) 1B21 1W9 0B6 0W15 0B24 0W12 1B22 1W28 1B20 0W11 =B8 0W7
18. Samardžič Ivan 1813 SLO ŠK Gambit Maribor 5.5 58.5 70.0 0.0 -1.11
(1963) 0B1 1W29 0W11 0B20 1W26 1B25 0W10 1W21 =B8 0W13 1B32 0W14
19. Alatič Andrej III 1743 SLO ŠK Branik Maribor 5.5 58.0 67.0 0.0 0.91
(1949) 0B9 1W21 1B12 1W14 0B7 0W11 0B24 0W16 1B31 =W28 1W27 0B13
20. Pleič Jure I 1570 SLO ŠK Malečnik 5.5 57.5 68.5 0.0 2.39
(1939) 0B7 0W8 1B23 1W18 0B27 1W22 =B30 1B13 0W17 0W15 1B26 0W9
21. Bruči Hamdi 1500 KOS 5.5 49.5 57.5 0.0 2.25
(1959) 0W17 0B19 1B29 0W8 0W28 1B32 1W31 0B18 1W26 1B23 0W16 =B22
22. Košir Miroslav II 1845 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah 5.5 47.5 59.0 0.0 -3.15
(1956) 1W26 0B2 0W24 0B25 1W23 0B20 0W17 0B29 1B32 1W31 1B30 =W21
23. Vidonja Vlado 1500 SLO ŠD Pragersko-Gaj 5.5 46.5 53.5 0.0 2.00
(1953) 0W27 0B24 0W20 1W32 0B22 1B31 1W26 1W30 0B16 0W21 =B25 1B28
24. Vekič Vojko II 1733 SLO ŠD Pragersko-Gaj 5 60.5 71.0 0.0 0.50
(1952) 0B4 1W23 1B22 0B10 1W17 0B5 1W19 0W14 0B11 0W8 0W29 1B31
25. Stauber Rudi 1694 SLO ŠK Branik Maribor 5 49.5 57.5 0.0 -0.64
(1948) 0B14 0B11 1W31 1W22 0B8 0W18 0B28 1W32 =B30 0B26 =W23 1W29
26. Purišič Radenko 1500 SLO 5 46.5 53.0 0.0 1.31
(1955) 0B22 0W28 1B32 0W30 0B18 1W29 0B23 1W31 0B21 1W25 0W20 1B27
27. Zvekič Hajrudin III 1838 SLO ŠK Branik Maribor 4.5 58.0 67.5 0.0 -2.64
(1954) 1B23 0W4 1B30 0B9 1W20 0W15 0B14 =W8 0B13 1W32 0B19 0W26
28. Filipovič Dragan 1743 SLO ŠK Branik Maribor 4.5 55.0 67.5 0.0 -1.98
(1950) 0W2 1B26 0W15 0W12 1B21 0B16 1W25 0B17 1W29 =B19 0B31 0W23
29. Treska Klemen 1614 SLO 4.5 48.0 55.5 0.0 -0.14
(1996) 0W10 0B18 0W21 1B31 0W16 0B26 1W32 1W22 0B28 =W30 1B24 0B25
30. Ciglarič Anton 1748 SLO 4 50.5 59.0 0.0 -2.46
(1940) 0W5 1B31 0W27 1B26 =B12 0W14 =W20 0B23 =W25 =B29 0W22 0B32
31. Brglez Drago 1500 SLO 2 50.0 57.5 0.0 -1.52
(1951) 0B12 0W30 0B25 0W29 1B32 0W23 0B21 0B26 0W19 0B22 1W28 0W24
32. Kaučič Darko 1543 SLO ŠK Branik Maribor 1 51.0 59.5 0.0 -2.95
(1954) 0W16 0B13 0W26 0B23 0W31 0W21 0B29 0B25 0W22 0B27 0W18 1W30

Ocena:   Ogledov: 4086  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|