December - 2021

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  




Statistika strani...

Skupaj objav 641
Skupaj ogledov 1446940 strani
Oddano glasov 1199

Skupaj 2176108 prikazov
Skupaj 69228 obiskov
Online 2 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Sreda, 22. julij 2015 10:34:18 - Tekmovanja

Taborsko poletje - 3/8 2015 - rezultati


V popularni gostilni Taborka se nadaljuje serija tako imenovanih 8 šahovskih turnirjev »Taborsko poletje«, kjer se pa na vrhu ne dogaja nič novega, tako da šahisti ŠK Branik-a nadaljujemo s serijo prvih mest. Tokrat sta s 3. in 5. mestom presenetila Nejc Drnovšek, član ŽŠK Maribor-a in Samo Virtič, član ŠK Kovinar DEM.



Organizatorja Taborskega poletja »Lojz« in sodnik Branko Vadlja.

Smo pa šahisti vsi skupaj neuradno z obžalovanjem sprejeli novico, da s septembrom idejni organizator »Lojz« odhaja, tako, da se lahko zgodi, da razno raznih vse mogočih šahovskih turnirjev ne bo več. Vsi skupaj upajmo, da ne bo tako. Bomo videli!!


Taborsko poletje 2015 - 3/8
Maribor, Gostilna Taborka, 21.7.2015
Končno stanje
                       Tit  LRat FED                   Točke MBuch  Buch Zmage W-We
1. Supančič Darko FM 2306 SLO ŠK Branik Maribor 11 72.0 87.5 0.0 0.84
(1957) 1W24 1B8 1W5 =B2 1W9 1B3 1W14 1B10 =W4 1B17 1W11 1B15
2. Zupe Miran IM 2282 SLO ŠK Branik Maribor 10 73.0 89.5 0.0 -0.15
(1960) 1B29 1W14 1B7 =W1 1B17 1W8 +*15 0W3 1B6 1W10 1B18 =B4
3. Drnovšek Nejc MK 2068 SLO ŽŠK Maribor 10 71.0 87.0 0.0 2.38
(1990) 0W31 1B32 1W4 1B19 1W5 0W1 1B8 1B2 1W14 1W9 1B6 1W10
4. Cojhter Karl MK 2048 SLO ŽŠK Maribor 7.5 73.0 89.5 0.0 0.04
(1944) =B13 1W22 0B3 1W11 0B10 1W24 1B12 1W17 =B1 0W15 1B9 =W2
5. Virtič Samo I 1968 SLO ŠK Kovinar DEM 7.5 71.0 87.5 0.0 0.83
(1966) 1B18 1W16 0B1 1W15 0B3 1W25 =B6 0B14 =W7 1B8 1W17 =B11
6. Špelec Darko MK 1883 SLO ŽŠK Maribor 7.5 67.0 79.5 0.0 1.63
(1959) =W36 =B11 1W28 0B8 1W18 1B31 =W5 1B15 0W2 1B14 0W3 1B17
7. Hevir Vladimir I 1959 SLO ŠK Gambit Maribor 7.5 62.5 77.0 0.0 -0.74
(1963) 1B27 1W12 0W2 0B22 0W26 1B11 1W31 0B9 =B5 1W25 1W28 1W14
8. Plahuta Darko MK 1946 SLO ŠD Šentjur 7 72.0 87.0 0.0 0.35
(1956) 1B34 0W1 1B12 1W6 1B13 0B2 0W3 1W18 0B9 0W5 1B31 1W23
9. Vizovišek Slavko II 1862 SLO ŽŠK Maribor 7 70.0 86.5 0.0 1.83
(1949) 1B25 1W23 1B10 0W13 0B1 1W12 0B17 1W7 1W8 0B3 0W4 1B24
10. Števanec Lea WFM 2004 SLO ŠS Tomo Zupan 7 70.0 85.5 0.0 0.02
(1976) 1W33 1B21 0W9 0B31 1W4 1B26 1W13 0W1 1B23 0B2 1W15 0B3
11. Babič Darko II 2016 SLO ŠD Fram 7 65.0 79.5 0.0 -1.50
(1963) 0B12 =W6 1B34 0B4 1W35 0W7 1B19 1B27 1W22 1W13 0B1 =W5
12. Flandija Zvonko 1695 SLO ŠD Kamnica 7 63.5 76.0 0.0 2.57
(1960) 1W11 0B7 0W8 1B32 1W19 0B9 0W4 1B26 1W20 0W18 1B21 1B28
13. Zajšek Franc I 1739 SLO ŠK Branik Maribor 7 61.5 71.5 0.0 2.10
(1949) =W4 1B36 1W35 1B9 0W8 =W14 0B10 1B29 0W17 0B11 1W20 1W18
14. Krnjovšek Zlatko II 1894 SLO ŠD Ponikva 6.5 69.0 81.0 0.0 -0.08
(1950) 1W37 0B2 1W18 1B35 1W31 =B13 0B1 1W5 0B3 0W6 1W22 0B7
15. Tolič Mato I 1947 SLO ŠK Malečnik 6.5 64.0 78.5 0.0 0.01
(1955) 1W32 =B35 1W31 0B5 1W22 1B23 -*2 0W6 1B24 1B4 0B10 0W1
16. Samardžič Ivan 1813 SLO ŠK Gambit Maribor 6.5 54.5 62.5 0.0 -2.13
(1963) 1W20 0B5 0W24 0B18 0W32 0W27 1B38 1B33 =W30 1B26 1W25 1B22
17. Kodrič Vladimir MK 1963 SLO ŠK Loška dolina 6 68.5 84.5 0.0 -1.20
(1956) 1W28 0B31 1W29 1B21 0W2 1B22 1W9 0B4 1B13 0W1 0B5 0W6
18. Bajec Peter 1691 SLO ŠK Branik Maribor 6 66.0 79.5 0.0 1.24
(1944) 0W5 1B20 0B14 1W16 0B6 1W34 1W30 0B8 1W29 1B12 0W2 0B13
19. Mejal Jože II 1888 SLO ŠD Fram 6 56.5 69.0 0.0 -3.03
(1954) 0B22 1W27 1B25 0W3 0B12 =W28 0W11 1B36 =W26 0B20 1W34 1B32
20. Purišič Radenko 1500 SLO 6 56.5 66.0 0.0 2.74
(1955) 0B16 0W18 =B27 =W34 1B30 0B29 1W33 1W21 0B12 1W19 0B13 1W36
21. Bajec Tomaž 1795 SLO ŠK Branik Maribor 6 55.0 65.5 0.0 -1.51
(1967) 1B30 0W10 1B23 0W17 0B25 0W32 1W35 0B20 1W34 1B27 0W12 1B31
22. Boc Gregor 1522 SLO ŽŠK Maribor 5.5 63.0 74.5 0.0 3.52
(2002) 1W19 0B4 1B30 1W7 0B15 0W17 1B34 =W23 0B11 1W24 0B14 0W16
23. Korže Danilo I 2048 SLO ŠD Fram 5.5 60.0 72.0 0.0 -4.11
(1965) 1W26 0B9 0W21 1B24 1W29 0W15 1B32 =B22 0W10 0B28 1W30 0B8
24. Pev Ivo 1775 SLO 5.5 59.0 73.5 0.0 -0.13
(1942) 0B1 =W34 1B16 0W23 1B27 0B4 1W26 1B31 0W15 0B22 1W35 0W9
25. Bruči Hamdi 1500 KOS 5.5 59.0 67.0 0.0 2.97
(1959) 0W9 1B26 0W19 1B33 1W21 0B5 0W29 1B32 =W27 0B7 0B16 1W38
26. Vekič Vojko II 1733 SLO ŠD Pragersko-Gaj 5.5 55.5 64.0 0.0 -0.18
(1952) 0B23 0W25 1W36 1B28 1B7 0W10 0B24 0W12 =B19 0W16 1B33 1W37
27. Treska Klemen 1614 SLO 5.5 54.5 63.0 0.0 0.77
(1996) 0W7 0B19 =W20 1B36 0W24 1B16 1B28 0W11 =B25 0W21 1B37 =W34
28. Jazbinšek Vera WI 1654 SLO ŠD Šentjur 5.5 52.5 60.5 0.0 0.78
(1957) 0B17 1W38 0B6 0W26 1B37 =B19 0W27 1B35 1W32 1W23 0B7 0W12
29. Ciglarič Anton 1748 SLO 5.5 52.0 62.0 0.0 -1.15
(1940) 0W2 1B37 0B17 1W30 0B23 1W20 1B25 0W13 0B18 0W31 1B38 =W33
30. Vidonja Vlado 1500 SLO ŠD Pragersko-Gaj 5.5 46.0 53.0 0.0 1.66
(1953) 0W21 1B33 0W22 0B29 0W20 1W37 0B18 1W38 =B16 1W36 0B23 1B35
31. Alatič Andrej III 1743 SLO ŠK Branik Maribor 5 65.5 76.0 0.0 0.98
(1949) 1B3 1W17 0B15 1W10 0B14 0W6 0B7 0W24 1B38 1B29 0W8 0W21
32. Gabrijan Timotej II 1574 SLO ŠD Fram 5 52.5 63.0 0.0 1.10
(2001) 0B15 0W3 1B38 0W12 1B16 1B21 0W23 0W25 0B28 1W37 1B36 0W19
33. Stauber Rudi 1694 SLO ŠK Branik Maribor 4.5 45.5 53.0 0.0 -2.60
(1948) 0B10 0W30 1B37 0W25 0B34 1W38 0B20 0W16 1B36 1B35 0W26 =B29
34. Pleič Jure I 1570 SLO ŠK Malečnik 4 53.0 60.5 0.0 -0.18
(1939) 0W8 =B24 0W11 =B20 1W33 0B18 0W22 1W37 0B21 =W38 0B19 =B27
35. Gunšek Alfred II 1603 SLO ŠD Fram 3.5 51.0 58.5 0.0 -1.01
(1942) 1B38 =W15 0B13 0W14 0B11 1W36 0B21 0W28 1B37 0W33 0B24 0W30
36. Brglez Drago 1500 SLO 2.5 49.5 57.5 0.0 -1.39
(1951) =B6 0W13 0B26 0W27 1W38 0B35 1B37 0W19 0W33 0B30 0W32 0B20
37. Cvirn Rajko III 1538 SLO ŠD Fram 1 47.0 54.0 0.0 -3.59
(1942) 0B14 0W29 0W33 1B38 0W28 0B30 0W36 0B34 0W35 0B32 0W27 0B26
38. Javornik Nik 1500 SLO ŽŠK Maribor 0.5 46.5 54.0 0.0 -3.68
(2007) 0W35 0B28 0W32 0W37 0B36 0B33 0W16 0B30 0W31 =B34 0W29 0B25

Arbiter: Branko Vadlja, IA
Maribor, Gostilna Taborka, SLO, 21.7.2015, 12 kol svicar
Igralni cas: 5 min

Tabela rezultatov na ŠZS


Ocena:   Ogledov: 4337  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|