Oktober - 2019

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  



Statistika strani...

Skupaj objav 526
Skupaj ogledov 944497 strani
Oddano glasov 938

Skupaj 1494368 prikazov
Skupaj 44879 obiskov
Online 15 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Torek, 11. april 2017 20:55:23 - Tekmovanja

4. turnir ciklusa pomlad-poletje


Spomladansko poletni ciklus se je nadaljeval včeraj s 4. turnirjem, ki ga je prepričljivo dobil Ratko Novak iz Varaždina pred domačini FM Darkom Supančičem in Francem Virtičem ml., ki so tokrat odstopali od ostalih in zasluženo končali na prvih treh mestih.

Dobro so se odrezali mladinec ŽŠK Maribor-a Tilen Kodrič s 4. mestom, Samo Virtič - ŠK Kovinar s 6. mestom, Saša Kontler iz ŠD Malečnik na 9. mestu in Zvonko Flandija iz ŠD Kamnice na 11. mestu. Ponovno je razočaral domačin FM Dragan Simič s 7. mestom in MK Darko Špelec iz ŽŠK Maribor na 17. mestu.

V skupnem seštevku se je varaždinčan Ratko Novak približal vodečemu branikovcu Darku Supančiču na 1,5 točke, kar pomeni da lahko do konca ciklusa pričakujemo še veliki boj za skupno zmago.

Ciklus se nadaljuje čez 14 dni 24.04.2017.

ŠK Branik-spomladansko poletni ciklus 4-2017
Maribor-Ljudski vrt, 10.4.2017
Končno stanje
Tit ELO LRat FED Točke Buch MBuch W-We
1. Novak Ratko 2166 2236 CRO ŠK Varaždin 11 78.5 65.5 3.04
2. Supančič Darko FM 2298 2377 SLO ŠK Branik Maribor 10 81.5 65.5 0.11
3. Virtič Franc ml. MK 2166 2266 SLO ŠK Branik Maribor 9 83.5 67.5 0.52
4. Kodrič Tilen MK 1965 2157 SLO ŽŠK Maribor 8 84.0 68.0 1.18
5. Cojhter Karl MK 2077 2177 SLO ŽŠK Maribor 8 81.5 67.5 0.36
6. Virtič Samo I 2048 2053 SLO ŠK Kovinar DEM 7.5 79.0 65.0 1.33
7. Simič Dragan FM 2216 2138 SLO ŠK Branik Maribor 6.5 77.5 63.5 -0.84
8. Mitrovič Boris MK 2126 2150 SLO ŠD Fram 6.5 73.5 58.5 -1.36
9. Kontler Saša II 1846 1935 SLO ŠK Malečnik 6.5 71.5 58.5 1.53
10. Hevir Vladimir I 1954 2104 SLO ŠK Gambit Maribor 6 76.5 61.5 -0.95
11. Flandija Zvonko 1938 1925 SLO ŠD Kamnica 5.5 79.0 64.5 1.19
12. Kopše Jožef II 2018 SLO ŠK Branik Maribor 5.5 78.0 64.0 -0.38
13. Špacapan Simon MK 1989 2058 SLO ŠK Impol Slovenska Bistri 5.5 76.5 63.5 -0.44
14. Šardi Darko 2012 TUJ 5.5 76.0 62.0 -0.54
15. Boc Gregor 1880 SLO ŽŠK Maribor 5.5 67.0 54.0 0.27
16. Vizovišek Slavko II 1942 1926 SLO ŽŠK Maribor 5.5 66.0 55.0 -0.27
17. Špelec Darko MK 1955 2049 SLO ŽŠK Maribor 5.5 64.5 52.5 -2.29
18. Zvekič Hajrudin III 1841 1962 SLO ŠK Branik Maribor 5.5 60.5 48.5 -1.56
19. Samardžič Ivan 1855 1897 SLO ŠK Gambit Maribor 5 57.5 48.0 -0.89
20. Gundič Danijel 1760 TUJ 4.5 65.5 53.5 1.15
21. Bajec Tomaž 1966 1944 SLO ŠK Branik Maribor 4 65.5 51.5 -1.17
22. Vidonja Vlado 1583 1644 SLO ŠD Pragersko-Gaj 4 65.5 51.5 0.61
23. Filipovič Dragan 1702 1782 SLO ŠK Branik Maribor 3.5 61.0 50.0 -0.60

Rezultati na ŠZS


LESTVICA PO 4. TURNIRJIH
ŠtPriimek ImeSLO RATING1.2.3.4.SKUPAJ
1.SUPANČIČ Darko23811010.57.51038
2.NOVAK Ratko22249.57.58.51136.5
3.VIRTIČ Franc ml.22018.596.5933
4.COJHTER Karl215686.56.5829
5.MITROVIČ Boris21165.5876.527
6.ŠARDI Darko19726.566.55.524.5
7.ŽUGAJ Fjodor22778.578.5-24
8.KOPŠE Jožef20106665.523.5
9.VIRTIČ Samo20806.5-8.57.522.5
10.ZVEKIČ Hajrudin1957665.55.523
11.FLANDIJA Zvonko198456.55.55.522.5
12.VUKMIROVIČ Dušan2175787-22
13.SAMARDŽIČ Ivan19114.566.5522
14.SIMIČ Dragan21616.5-8.56.521.5
15.HEVIR Vladimir2089-86620
16.VELEC Jože201666.56-18.5
17.VIZOVIŠEK Slavko19065-4.55.515
18.TOPLIŠEK Maj18134.564-14.5
19.SREBRE Beno17615.53.54.5-13.5
20.FILIPOVIČ Dragan1802-5.54.53.513.5

Ocena:   Ogledov: 2099  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|