Oktober - 2019

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  



Statistika strani...

Skupaj objav 526
Skupaj ogledov 944527 strani
Oddano glasov 938

Skupaj 1494428 prikazov
Skupaj 44879 obiskov
Online 6 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Sreda, 26. april 2017 08:16:14 - Tekmovanja

5. turnir ciklusa pomlad - poletje



V ponedeljek, 24.4. se je s 5 turnirjem končala prva polovica spomladansko poletnega ciklusa, ki ga je s točko naskoka dobil domačin »toplo-hladni« MK Fjodor Žugaj, tokrat je bilo »toplo«. Tudi 2. in 3. mesto je več ali manj pričakovano saj tam najdemo FM Darka Supančiča in MK Franca Virtiča ml. vedno na prvih mestih. Preseneča 4. mesto predsednika ŠK Gambit Maribor Milana Kirbiša, kar mu je doslej najboljša uvrstitev na Branikovih »cugerjih«.


Dobro igro so prikazali tudi Vladimir Hevir iz ŠK Gambita na 5. mestu, Samo Virtič iz ŠK Kovinar na 9. mestu, Miha Prevolšek iz ŠD Messer Ruše na 10. mestu in Jože Velec iz ŠD Fram na 11. mestu.

Tokrat sta razočarala MK-ja, veterana Karl Cojhter iz ŽŠK Maribora na 12. mestu in Vladimir Kodrič iz ŠK Loška dolina na 15. mestu.

V skupnem seštevku navidezno premočno vodi FM Darko Supančič, ki bo imel do konca ciklusa - šteje osem najboljših rezultatov - največjega tekmeca za prvo mesto v Novaku iz Varaždina in v domačinu Fjodoru Žugaju.

Naslednji turnir je predviden za 8.5.2017 ob 18:00.

ŠK Branik Maribor spc 5-2017
Maribor-Ljudski vrt, 24.4.2017
Končno stanje
Tit ELO LRat FED Točke Buch MBuch W-We
1. Žugaj Fjodor MK 2195 2241 SLO ŠK Branik Maribor 10.5 81.5 67.0 2.65
2. Supančič Darko FM 2298 2377 SLO ŠK Branik Maribor 9.5 83.0 67.5 -0.25
3. Virtič Franc ml. MK 2166 2266 SLO ŠK Branik Maribor 9.5 82.5 67.5 1.03
4. Kirbiš Milan MK 2050 1926 SLO ŠK Gambit Maribor 7.5 68.5 57.5 2.32
5. Hevir Vladimir I 1954 2104 SLO ŠK Gambit Maribor 7 84.5 70.0 0.83
6. Mitrovič Boris MK 2126 2150 SLO ŠD Fram 7 84.0 69.0 -0.25
7. Kodrič Tilen MK 1965 2157 SLO ŽŠK Maribor 7 83.5 68.5 -0.11
8. Šoštarič Denis IV 1997 2093 SLO ŠK Malečnik 7 82.5 69.0 0.04
9. Virtič Samo I 2048 2053 SLO ŠK Kovinar DEM 7 76.5 64.5 0.75
10. Prevolšek Miha 1943 SLO ŠD Messer Slovenija Ruše 7 66.0 54.0 0.73

Rezultati 5. turnirja na ŠZS...

*LESTVICA PO 5. TURNIRJIH
ŠtPriimek ImeSLO RETING1.2.3.4.5.SKUPAJ
1.SUPANČIČ Darko23811010.57.5109.547.5
2.VIRTIČ Franc ml.22018.596.599.542.5
3.NOVAK Ratko22249.57.58.511-36.5
4.COJHTER Karl215686.56.58635
5.ŽUGAJ Fjodor22778.578.5-10.534.5
6.MITROVIČ Boris21165.5876.5734
7.VIRTIČ Samo20806.5-8.57.5729.5
8.FLANDIJA Zvonko198456.55.55.55.528
9.HEVIR Vladimir2089-866727
10.VELEC Jože201666.56-6.525
11.ŠARDI Darko19726.566.55.5-24.5
12.KOPŠE Jožef20106665.5-23.5
13.ZVEKIČ Hajrudin1957665.55.5-23
14.VUKMIROVIČ Dušan2175787--22
15.SAMARDŽIČ Ivan19114.566.55-22
16.SIMIČ Dragan21616.5-8.56.5-21.5
17.ŠOŠTARIČ Denis210776--720
18.FILIPOVIČ Dragan1802-5.54.53.5619.5
19.TOPLIŠEK Maj18134.564-519.5
20.ŠPELEC Darko2057--65.5617.5
21.VIDONJA Vlado1701423.54417.5
22.KODRIČ Tilen2157---8.0715
23.VIZOVIŠEK Slavko19065-4.55.5-15
24.SREBRE Beno17615.53.54.5--13.5
25.KIRBIŠ Milan19374.5---7.512
26.ŠPACAPAN Simon2044--5.55.5-11
27.GUNDIČ Danijel1634-6-4.5-10.5
28.ŠRIMF Silvester19434---59
29.BUZETI Jernej2342--8.5--8.5
30.BAJEC Tomaž1932--44-8
31.PREVOLŠEK Miha1943----77
32.KONTLER Saša1935---6.5-6.5
33.ALATIČ Andrej18706.5----6.5
34.KUKOVEC Darko19156.5----6.5
35.BREZNER Franci17296----6
36.KODRIČ Vladimir2058----5.55.5
37.BOC Gregor1880---5.5-5.5
38.JOVIČIČ Nedeljko17445----5
39.MAJHENIČ Silven150031.50.5--5
40.VARGA Tomaž1604----33
41.KRULIČ Goran15142.5----2.5

Ocena:   Ogledov: 1893  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|