Oktober - 2019

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  



Statistika strani...

Skupaj objav 526
Skupaj ogledov 944531 strani
Oddano glasov 938

Skupaj 1494433 prikazov
Skupaj 44879 obiskov
Online 5 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Torek, 16. maj 2017 11:34:13 - Tekmovanja

7. turnir ciklusa pomlad-poletje 2017



Na včerajšnjem 7. turnirju spomladansko poletnega ciklusa je presenetljivo a povsem zasluženo zmagal član ŠD Frama Boris Mitrovič, ki je tako postal po Supančiču, Novaku in Žugaju še četrti zmagovalec letošnjega ciklusa.


Drugo uvrščeni Darko Supančič, ki je bil hkrati tudi najboljši domačin je doživel kar 3 poraze, a kljub temu povečal prednost v skupnem seštevku, saj sta tudi Franc Virtič in Ratko Novak »kiksala« tako, da se Supančič vse bolj bliža skupnemu prvemu mestu. Tretje mesto je zasedel presenetljivo dober Denis Šoštarič iz ŠK Malečnika, 4. mesto pa tokrat zelo soliden domačin FM Dragan Simič. Razočarala sta Varaždinčan Ratko Novak in domačin Franc Virtič ml. na 5. in 6. mestu, medtem ko sta veteran MK Karl Cojhter in Vlado Hevir zadovoljna s 7. in 8. mestom.


Pravi »fijasko« je doživel domači MK Fjodor Žugaj z 10. mestom in izgubo kar nekaj »retinških« točk. V borbi za prva tri mesta skupno v kategoriji nad 2100 enotnega slovenskega retinga so tri turnirje pred koncem ciklusa Supančič D, Virtič F ml, Novak R in Žugaj F, v kategoriji 1800-2100 Virtič S, Hevir V , Velec J in Šardi D, medtem ko bo v kategoriji do 1800 zmagovalec Vlado Vidonja v kolikor bo izpolnil razpisni pogoj t.j. odigral v celotnem ciklusu od 10 turnirjev vsaj 8 turnirjev.

Naslednji 8. turnir bo čez slaba dva tedna v ponedeljek, 29.05.2017.

ŠKBranikMaribor-spomladanskopoletniciklus7-2017
Maribor-Ljudski vrt, 15.5.2017
Končno stanje
Tit ELO LRat FED Točke Buch MBuch W-We
1. Mitrovič Boris MK 2126 2158 SLO ŠD Fram 9 78.0 66.0 1.99
2. Supančič Darko FM 2298 2354 SLO ŠK Branik Maribor 8.5 82.0 68.0 -0.63
3. Šoštarič Denis IV 1997 2076 SLO ŠK Malečnik 8.5 79.5 68.0 3.14
4. Simič Dragan FM 2216 2177 SLO ŠK Branik Maribor 8 83.0 69.5 1.27
5. Novak Ratko 2176 2294 CRO Varaždin 7.5 81.5 68.5 -1.45
6. Virtič Franc ml. MK 2143 2274 SLO ŠK Branik Maribor 7.5 73.0 62.5 -0.93
7. Cojhter Karl MK 2077 2112 SLO ŽŠK Maribor 7 80.0 69.0 0.85
8. Hevir Vladimir I 1954 2078 SLO ŠK Gambit Maribor 7 80.0 67.5 1.11
9. Špelec Darko MK 1955 2025 SLO ŽŠK Maribor 7 66.0 55.0 -0.13
10. Žugaj Fjodor MK 2195 2291 SLO ŠK Branik Maribor 6.5 82.5 70.0 -2.57
11. Šardi Darko 2006 CRO Čakovec 6.5 72.0 61.0 1.34
12. Vizovišek Slavko II 1942 1901 SLO ŽŠK Maribor 6.5 61.5 52.0 1.44
13. Virtič Samo I 2042 2132 SLO ŠK Kovinar DEM 6 80.0 69.0 -1.03
14. Kopše Jožef II 2027 SLO ŠK Branik Maribor 6 73.0 62.0 0.04
15. Flandija Zvonko 1938 1937 SLO ŠD Kamnica 6 72.5 61.5 1.18
16. Velec Jože I 1855 2071 SLO ŠD Fram 5.5 62.0 51.5 -2.50
17. Srebre Beno 1742 SLO ŠK Branik Maribor 5 66.0 55.0 1.58
18. Brezner Franci III 1753 SLO ŠD Fram 4.5 61.0 51.5 0.54
19. Samardžič Ivan 1855 1911 SLO ŠK Gambit Maribor 4 62.0 51.0 -1.81
20. Filipovič Dragan 1690 1744 SLO ŠK Branik Maribor 3 62.0 51.5 -0.85
21. Toplišek Maj 1844 SLO ŠD Fram 2.5 61.0 51.0 -2.58

Rezultati turnirja na ŠZS

*Skupna tabela rezultatov po 7. turnirju
ŠtPriimek ImeSLO RETING1.2.3.4.5.6.7.SKUPAJ
1.SUPANČIČ Darko23811010.57.5109.5108.566
2.VIRTIČ Franc ml.22018.596.599.56.57.556.5
3.NOVAK Ratko22249.57.58.511-107.554
4.ŽUGAJ Fjodor22778.578.5-10.58.56.549.5
5.MITROVIČ Boris21165.5876.57-943
6.VIRTIČ Samo20806.5-8.57.576.5642
7.COJHTER Karl215686.56.586-742
8.HEVIR Vladimir2089-86677.5741.5
9.VELEC Jože201666.56-6.58.55.539
10.FLANDIJA Zvonko198456.55.55.55.54.5638.5
11.ŠARDI Darko19726.566.55.5-66.537
12.SIMIČ Dragan21616.5-8.56.5-6.5836
13.KOPŠE Jožef20106665.5-5634.5
14.SAMARDŽIČ Ivan19114.566.55-4430
15.ŠOŠTARIČ Denis210776--7-8.528.5
16.FILIPOVIČ Dragan1802-5.54.53.564.5327
17.ŠPELEC Darko2057--65.56-724.5
18.ZVEKIČ Hajrudin1957665.55.5---23
19.VUKMIROVIČ Dušan2175787----22
20.TOPLIŠEK Maj18134.564-5-2.522

Ocena:   Ogledov: 2080  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|