December - 2019

NePoToSrCePeSo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  




Statistika strani...

Skupaj objav 544
Skupaj ogledov 1013686 strani
Oddano glasov 980

Skupaj 1588482 prikazov
Skupaj 45271 obiskov
Online 6 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Sreda, 09. september 2015 10:29:26 - Tekmovanja

Taborsko poletje 6/8 - 2015



Po krajšem premoru se je nadaljeval ciklus osmih turnirjev Taborsko poletje 2015. Ostajata še dva kroga, ki bosta naslednja dva torka ob isti uri. Na vrhu po seštevku skupnih točk še vedno premočno vodita branikovca Darko Supančič in Miran Zupe, sledijo jima Cojhter Karl, Fjodor Žugaj in Lea Števanec. Lepe izglede ima Drnovšek Nejc - ŽŠK Maribor v kolikor bo preostala kroga odigral z vsaj enakim izkupičkom točk. V zadnjem kolu je prijetno presenetil Virtič Franc ml. z uvrstitvijo na 3. mesto z 9 točkami. Sicer je še nekaj dobrih tekmovalcev, ki pa žal niso odigrali vseh ali vsaj štiri predhodna kola.


Taborsko poletje 2015 - 6/8
Maribor, Gostilna Taborka, 8.9.2015
Rezultati:
  1. Supančič Darko     FM 2379 SLO ŠK Branik Maribor          9.5  71.5  86.0  0.00
(1957) 1W24 1B14 1W8 1B5 =W3 1B4 0W2 1B19 0W7 1B6 1W12 1B18
2. Virtič Franc ml. MK 2134 SLO ŠK Kovinar DEM 9 70.5 84.5 1.28
(1963) 1W23 1B28 0W18 1B11 1W13 1B3 1B1 1W12 0B4 1W7 =B5 =W6
3. Vrban Rok I 2239 SLO ŽŠK Maribor 8.5 73.0 87.5 -0.15
(1991) 1B26 1W11 1B19 1W6 =B1 0W2 1W5 =B7 =B12 1W4 0B8 1W14
4. Šoštarič Denis IV 1972 SLO ŠK Malečnik 8.5 70.0 81.5 3.32
(1988) 1B34 0W6 1B27 1W26 1B12 0W1 1W8 1B5 1W2 0B3 1B7 =W10
5. Cojhter Karl MK 1990 SLO ŽŠK Maribor 7.5 73.5 88.0 1.63
(1944) +*36 1W12 1B29 0W1 =B10 1W6 0B3 0W4 1B9 1B18 =W2 =B8
6. Žugaj Fjodor MK 2212 SLO ŠK Kovinar DEM 7.5 72.5 87.5 -1.50
(1974) 1W16 1B4 1W10 0B3 1W18 0B5 0W19 1B15 1W23 0W1 1B11 =B2
7. Drnovšek Nejc MK 2166 SLO ŽŠK Maribor 7.5 72.5 87.5 -1.10
(1990) 1B15 0W19 0B13 1B24 1W16 1W9 1B10 =W3 1B1 0B2 0W4 1W12
8. Hevir Vladimir I 2058 SLO ŠK Gambit Maribor 7.5 68.5 83.0 -0.70
(1963) 1B25 1W9 0B1 0B18 1W23 1W15 0B4 0W17 1B24 1B13 1W3 =W5
9. Kukovec Darko II 1834 SLO ŠD Fram 7.5 59.0 68.0 1.62
(1960) 1W35 0B8 1W33 0B10 1W24 0B7 1W13 =B23 0W5 1B30 1W18 1B26
10. Virtič Samo I 2046 SLO ŠK Kovinar DEM 7 65.5 78.5 -0.69
(1966) 1B32 1W27 0B6 1W9 =W5 =B18 0W7 1B16 1W19 0B12 =W14 =B4
11. Števanec Lea WFM 1947 SLO ŠS Tomo Zupan 7 64.5 78.0 -0.50
(1976) 1W21 0B3 1W23 0W2 1B17 0B13 0W15 1B28 1W16 1B19 0W6 1B20
12. Mitrovič Boris MK 2056 SLO ŠK Milan Majcen Sevnica 6.5 72.5 86.5 -0.48
(1990) 1W13 0B5 1W16 1B19 0W4 1W31 1B18 0B2 =W3 1W10 0B1 0B7
13. Samardžič Ivan 1706 SLO ŠK Gambit Maribor 6.5 67.0 81.5 3.68
(1963) 0B12 1B17 1W7 1W14 0B2 1W11 0B9 0W18 1B15 0W8 =B24 1W23
14. Hevir Zlatko MK 2031 SLO ŽŠK Maribor 6.5 62.5 76.5 -1.65
(1939) 1W31 0W1 1B15 0B13 1W29 0B19 0W16 1B26 1W30 1W17 =B10 0B3
15. Bajec Tomaž 1773 SLO ŠK Branik Maribor 6.5 62.5 71.5 1.54
(1967) 0W7 1B21 0W14 1B35 1W30 0B8 1B11 0W6 0W13 1B27 1W19 =B16
16. Šrimf Silvester II 1785 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah 6.5 58.5 68.0 1.16
(1957) 0B6 1W34 0B12 1W27 0B7 1W33 1B14 0W10 0B11 1B25 1W28 =W15
17. Vekič Vojko II 1832 SLO ŠD Pragersko-Gaj 6.5 57.5 69.5 -0.48
(1952) 0B22 0W13 1W28 1B20 0W11 1B29 1W31 1B8 0W18 0B14 =W23 1B24
18. Babič Darko II 1873 SLO ŠD Fram 6 71.0 85.5 0.92
(1963) =B29 1W22 1B2 1W8 0B6 =W10 0W12 1B13 1B17 0W5 0B9 0W1
19. Kodrič Vladimir MK 1855 SLO ŠK Loška dolina 6 68.0 82.0 1.61
(1956) 1W20 1B7 0W3 0W12 1B26 1W14 1B6 0W1 0B10 0W11 0B15 1B28
20. Žurman Aljaž 1533 SLO ŽŠK Maribor 6 52.0 61.0 2.41
(1996) 0B19 0B23 +*36 0W17 0B28 1W32 1W21 0B30 1W31 1B34 1W26 0W11
21. Gunšek Alfred II 1608 SLO ŠD Fram 6 46.0 54.5 0.44
(1942) 0B11 0W15 1B32 0B30 1W35 0W26 0B20 +*36 1W25 0B28 1W33 1B34
22. Cvirn Rajko III 1500 SLO ŠD Fram 6 44.5 52.5 1.58
(1942) 1W17 0B18 =W24 0W29 0B31 0B27 +*36 0W25 1W34 =B33 1B35 1W32
23. Zajšek Franc I 1762 SLO ŠK Branik Maribor 5.5 63.5 76.0 0.67
(1949) 0B2 1W20 0B11 1W33 0B8 1B30 1W26 =W9 0B6 =W24 =B17 0B13
24. Flandija Zvonko 1825 SLO ŠD Kamnica 5.5 60.5 72.0 -1.09
(1960) 0B1 1W32 =B22 0W7 0B9 1W34 1B27 1B29 0W8 =B23 =W13 0W17
25. Stauber Rudi III 1576 SLO ŽŠK Maribor 5.5 49.5 58.5 0.25
(1948) 0W8 0B35 0W31 1B32 =W27 1B28 0W29 1B22 0B21 0W16 +*36 1B30
26. Pev Ivo 1786 SLO 5 60.0 70.0 -1.29
(1942) 0W3 1B31 1W35 0B4 0W19 1B21 0B23 0W14 1W32 1B29 0B20 0W9
27. Ciglarič Anton 1518 SLO 5 56.0 68.5 1.31
(1940) 1W30 0B10 0W4 0B16 =B25 1W22 0W24 1B31 =W29 0W15 0B32 +*36
28. Rozman Roman 1657 SLO ŠD Pragersko-Gaj 5 55.0 65.5 -0.80
(1963) 1B33 0W2 0B17 0B31 1W20 0W25 1B35 0W11 +*36 1W21 0B16 0W19
29. Pleič Jure I 1592 SLO ŠK Malečnik 5 53.5 62.5 1.00
(1939) =W18 1B30 0W5 1B22 0B14 0W17 1B25 0W24 =B27 0W26 =W34 =B33
30. Alatič Andrej III 1855 SLO ŠK Branik Maribor 5 53.0 62.5 -3.68
(1949) 0B27 0W29 1B34 1W21 0B15 0W23 1B33 1W20 0B14 0W9 1B31 0W25
31. Vidonja Vlado 1675 SLO ŠD Pragersko-Gaj 5 53.0 61.0 -1.11
(1953) 0B14 0W26 1B25 1W28 1W22 0B12 0B17 0W27 0B20 +*36 0W30 1W35
32. Bajec Peter 1699 SLO ŠK Branik Maribor 5 46.0 54.5 -2.44
(1944) 0W10 0B24 0W21 0W25 +*36 0B20 1B34 1W33 0B26 1B35 1W27 0B22
33. Treska Klemen 1500 SLO 4 49.0 58.0 -0.14
(1996) 0W28 +*36 0B9 0B23 1W34 0B16 0W30 0B32 1W35 =W22 0B21 =W29
34. Filipovič Dragan 1620 SLO ŠK Branik Maribor 2.5 50.5 60.5 -3.37
(1950) 0W4 0B16 0W30 +*36 0B33 0B24 0W32 1W35 0B22 0W20 =B29 0W21
35. Brglez Drago 1517 SLO 2 48.5 58.0 -2.55
(1951) 0B9 1W25 0B26 0W15 0B21 +*36 0W28 0B34 0B33 0W32 0W22 0B31

Tabela skupnih rezultatov po 6. krogu - deset prvih uvrstitev

PozTekmovalecTITFEDRoKlubTočkŠTPTMozno+rtg
1.Supančič DarkoFMSLO2362ŠK Branik Maribor52510.462.43.73
2.Zupe MiranIMSLO2279ŠK Branik Maribor50510602.72
3.Cojhter KarlMKSLO1970ŽŠK Maribor4767.83477.58
4.Žugaj FjodorMKSLO2198ŠK Kovinar DEM44.558.953.46.95
5.Števanec LeaWFMSLO1937ŠS Tomo Zupan39.566.5839.51.86
6.Hevir VladimirISLO2046ŠK Gambit Maribor36.557.343.82.37
7.Mitrovič BorisMKSLO2120ŠD Fram35.557.142.6-4.25
8.Pev IvoSLO17783565.83354.31
9.Vekič VojkoIISLO1819ŠD Pragersko-Gaj34.565.7534.51.67
10.Alatič AndrejIIISLO1830ŠK Branik Maribor34.565.7534.57.21

Tabela rezultatov na ŠZS



Ocena:   Ogledov: 3305  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|