Maj - 2018

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  



Statistika strani...

Skupaj objav 406
Skupaj ogledov 564072 strani
Oddano glasov 656

Skupaj 922171 prikazov
Skupaj 37605 obiskov
Online 4 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani Šahovski klub Branik - Maribor!

 Sreda, 16. september 2015 10:41:13 - Novice

Taborsko poletje 7/8 - 2015 - rezultati



Tudi 7 turnir se je končal po pričakovanju v znamenju obeh v skupnem seštevku Taborskega poletja vodilnih igralcev IM Zupe Miran-a in FM Supančič Darko-ta, ki se jima je na 3. mestu z istim številom točk pridružil standardno dober član ŠK Kovinar-ja MK Virtič Franc. Ostali Branikovi igralci so tokrat bili povprečni. Omeniti velja, da se je po dolgih letih neigranja šaha v šahovske arene vrnil zelo znan mariborski šahist član ŠK Kovinar MK Krajnc Peter, ki je z več kot polovico točkami zasedel solidno 15. mesto med 39 šahisti.


Taborsko poletje 2015 - 7/8
Maribor, Gostilna Taborka, 8.9.2015
Rezultati:
                       Tit  LRat FED                         Točke MBuch  Buch Zmage W-We
1. Zupe Miran IM 2310 SLO ŠK Branik Maribor 9.5 75.5 90.5 0.0 0.35
(1960) 1B12 1W17 =B8 1W21 =B2 1W5 1W4 =B3 0B7 1W10 1W6 1B23
2. Supančič Darko FM 2379 SLO ŠK Branik Maribor 9.5 74.0 88.0 0.0 -0.32
(1957) 1W35 1B16 1W11 1B5 =W1 0B4 0B3 1W10 1W15 1B13 1B7 1W9
3. Virtič Franc ml. MK 2134 SLO ŠK Kovinar DEM 9.5 72.5 87.5 0.0 2.09
(1963) 1W23 0B13 1W22 1B20 1W16 1B9 1W2 =W1 =B4 =W7 1B12 1W5
4. Žugaj Fjodor MK 2212 SLO ŠK Kovinar DEM 8.5 76.5 92.0 0.0 0.69
(1974) 1B19 =W21 1B14 1W8 1B7 1W2 0B1 1W5 =W3 0B6 1W11 =B10
5. Vrban Rok I 2239 SLO ŽŠK Maribor 8 75.0 90.5 0.0 -0.58
(1991) 1W18 1B9 1W13 0W2 1B14 0B1 1W17 0B4 1W11 1W8 1B16 0B3
6. Mitrovič Boris MK 2056 SLO ŠK Milan Majcen Sevnica 8 63.0 77.0 0.0 -0.03
(1990) 1B31 0W14 0B19 1B35 1W22 0W27 1B23 1W25 1B9 1W4 0B1 1W7
7. Drnovšek Nejc MK 2166 SLO ŽŠK Maribor 7.5 72.0 86.5 0.0 -0.56
(1990) 0W22 1B34 1W28 1B13 0W4 1B24 1W14 1B15 1W1 =B3 0W2 0B6
8. Virtič Samo I 2046 SLO ŠK Kovinar DEM 7.5 64.5 79.5 0.0 0.13
(1966) 1W28 1B22 =W1 0B4 =W20 =B15 =B25 1W27 =W13 0B5 1W17 1B24
9. Kolar Branko I 1955 SLO ŠD Fram 7 68.5 81.0 0.0 1.07
(1959) 1B36 0W5 1B31 =W19 1B21 0W3 =W11 1B16 0W6 1B17 1W18 0B2
10. Hevir Zlatko MK 2031 SLO ŽŠK Maribor 7 65.0 76.0 0.0 -0.43
(1939) =W34 1B38 0B20 0W15 1B30 1W26 1W18 0B2 1W14 0B1 1W13 =W4
11. Kodrič Tilen MK 2033 SLO ŽŠK Maribor 7 64.0 78.0 0.0 -0.36
(1999) 1B26 1W27 0B2 0W14 =B19 1W35 =B9 1W29 0B5 1W20 0B4 1W21
12. Flandija Zvonko 1825 SLO ŠD Kamnica 7 60.0 72.5 0.0 0.26
(1960) 0W1 0B33 1W36 1B34 0W24 1B28 0W13 1B18 1W29 1B15 0W3 1B25
13. Kodrič Vladimir MK 1855 SLO ŠK Loška dolina 6.5 69.0 83.5 0.0 1.42
(1956) 1B24 1W3 0B5 0W7 0B25 1W34 1B12 1W20 =B8 0W2 0B10 1B26
14. Tolič Mato I 1904 SLO ŠK Malečnik 6.5 68.5 79.5 0.0 1.72
(1955) 1W37 1B6 0W4 1B11 0W5 1B16 0B7 =W17 0B10 1W19 0W15 1B28
15. Krajnc Peter MK 2144 SLO ŠK Kovinar DEM 6.5 66.0 81.0 0.0 -1.90
(1944) 1B25 =W20 0B21 1B10 1W17 =W8 1B27 0W7 0B2 0W12 1B14 =W16
16. Cojhter Karl MK 1990 SLO ŽŠK Maribor 6.5 66.0 80.5 0.0 -0.38
(1944) 1B33 0W2 1B25 1W27 0B3 0W14 1B19 0W9 1B26 1B22 0W5 =B15
17. Šoštarič Denis IV 1972 SLO ŠK Malečnik 6.5 64.0 78.5 0.0 -0.32
(1988) 1W29 0B1 1W33 1B18 0B15 1W19 0B5 =B14 1W25 0W9 0B8 1W27
18. Pev Ivo 1786 SLO 6.5 60.0 71.0 0.0 0.16
(1942) 0B5 1W36 1B30 0W17 =B26 1W21 0B10 0W12 1B28 1W33 0B9 +*40
19. Šrimf Silvester II 1785 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah 6 63.0 76.5 0.0 0.53
(1957) 0W4 1B29 1W6 =B9 =W11 0B17 0W16 1B30 1W24 0B14 =W26 =B33
20. Vizovišek Slavko II 1906 SLO ŽŠK Maribor 6 62.0 74.5 0.0 -0.72
(1949) 1B30 =B15 1W10 0W3 =B8 0W25 1B22 0B13 1W34 0B11 0W23 1W36
21. Šoštarič Marko MK 1921 SLO ŠK Paloma Sladki vrh 6 61.0 73.0 0.0 -0.76
(1977) 1W32 =B4 1W15 0B1 0W9 0B18 =B35 0W26 1W37 1B31 1W22 0B11
22. Bajec Tomaž 1773 SLO ŠK Branik Maribor 6 59.5 70.5 0.0 1.05
(1967) 1B7 0W8 0B3 1W33 0B6 1W30 0W20 1B37 1B27 0W16 0B21 1W38
23. Samardžič Ivan 1706 SLO ŠK Gambit Maribor 6 59.5 70.0 0.0 -0.16
(1963) 0B3 0W30 1B32 1W39 0B27 1W33 0W6 0B24 +*40 1B29 1B20 0W1
24. Bruči Hamdi 1500 KOS 6 58.0 68.5 0.0 2.46
(1959) 0W13 0B28 +*40 1W31 1B12 0W7 0B29 1W23 0B19 1W36 1B33 0W8
25. Zajšek Franc I 1762 SLO ŠK Branik Maribor 5.5 63.0 76.5 0.0 0.97
(1949) 0W15 1B32 0W16 1B29 1W13 1B20 =W8 0B6 0B17 =W26 =B27 0W12
26. Filipovič Dragan 1620 SLO ŠK Branik Maribor 5.5 58.5 67.0 0.0 2.18
(1950) 0W11 =B35 =W34 1B38 =W18 0B10 1W31 1B21 0W16 =B25 =B19 0W13
27. Alatič Andrej III 1855 SLO ŠK Branik Maribor 5.5 57.5 66.5 0.0 -0.61
(1949) 1W39 0B11 1W38 0B16 1W23 1B6 0W15 0B8 0W22 1B34 =W25 0B17
28. Rozman Roman 1657 SLO ŠD Pragersko-Gaj 5.5 55.5 64.5 0.0 0.16
(1963) 0B8 1W24 0B7 0W30 1B32 0W12 =B33 1W38 0W18 1B37 1B35 0W14
29. Stauber Rudi III 1576 SLO ŽŠK Maribor 5.5 51.5 59.5 0.0 0.45
(1948) 0B17 0W19 1B37 0W25 1B39 1W36 1W24 0B11 0B12 0W23 +*40 =W32
30. Brglez Drago 1517 SLO 5.5 51.5 59.5 0.0 1.53
(1951) 0W20 1B23 0W18 1B28 0W10 0B22 +*40 0W19 0B31 =W39 1B38 1B34
31. Vidonja Vlado 1675 SLO ŠD Pragersko-Gaj 5.5 45.0 54.0 0.0 -1.09
(1953) 0W6 1B37 0W9 0B24 0W35 1B38 0B26 +*40 1W30 0W21 =B36 1W39
32. Ciglarič Anton 1518 SLO 5.5 43.0 50.0 0.0 0.43
(1940) 0B21 0W25 0W23 1B36 0W28 +*40 0B34 0W33 1B39 1W38 1W37 =B29
33. Pleič Jure I 1592 SLO ŠK Malečnik 5 57.5 66.0 0.0 1.05
(1939) 0W16 1W12 0B17 0B22 1W38 0B23 =W28 1B32 1W35 0B18 0W24 =W19
34. Gunšek Alfred II 1608 SLO ŠD Fram 5 55.0 63.5 0.0 0.85
(1942) =B10 0W7 =B26 0W12 1W37 0B13 1W32 1B35 0B20 0W27 1B39 0W30
35. Vekič Vojko II 1832 SLO ŠD Pragersko-Gaj 5 53.5 64.0 0.0 -2.47
(1952) 0B2 =W26 1B39 0W6 1B31 0B11 =W21 0W34 0B33 +*40 0W28 1B37
36. Zahovič Jusuf 1568 SLO 3.5 47.0 55.0 0.0 -1.88
(1944) 0W9 0B18 0B12 0W32 +*40 0B29 0W37 1W39 1B38 0B24 =W31 0B20
37. Cvirn Rajko III 1500 SLO ŠD Fram 3 49.0 56.5 0.0 -1.14
(1942) 0B14 0W31 0W29 +*40 0B34 1W39 1B36 0W22 0B21 0W28 0B32 0W35
38. Magaš Vesna 1500 2 51.0 59.0 0.0 -2.49
(1959) +*40 0W10 0B27 0W26 0B33 0W31 1B39 0B28 0W36 0B32 0W30 0B22
39. Krulič Goran 1500 SLO ŠK Branik Maribor 1.5 45.5 52.5 0.0 -3.35
(1980) 0B27 +*40 0W35 0B23 0W29 0B37 0W38 0B36 0W32 =B30 0W34 0B31

Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 2.01.11
Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Gostilna Tabor, SLO, 15.9.2015, 12 kol svicar
Igralni cas: 5 min

Rezultati skpaj vsa kola
PozTekmovalecTITFEDRoKlubTočkŠTPTMozno+rtg
1.Supančič DarkoFMSLO2362ŠK Branik Maribor61.5610.2561.53.73
2.Zupe MiranIMSLO2279ŠK Branik Maribor59.569.9259.52.72
3.Cojhter KarlMKSLO1970ŽŠK Maribor53.577.6445.867.58
4.Žugaj FjodorMKSLO2198ŠK Kovinar DEM5368.83536.95
5.Mitrovič BorisMKSLO2120ŠD Fram43.567.2543.5-4.25
6.Pev IvoSLO177841.575.9335.574.31
7.Drnovšek NejcMKSLO2147ŽŠK Maribor4158.249.24.72
8.Alatič AndrejIIISLO1830ŠK Branik Maribor4075.7134.297.21
9.Števanec LeaWFMSLO1937ŠS Tomo Zupan39.566.5839.51.86
10.Vekič VojkoIISLO1819ŠD Pragersko-Gaj39.575.6433.861.67

Ocena:   Ogledov: 2148  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >| 



Najdi na strani

Ukinitev SLO ratinga

   takoj
   postopno
   naj ostane

Oglašujejo pri nas