November - 2019

NePoToSrCePeSo
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30



Statistika strani...

Skupaj objav 534
Skupaj ogledov 985842 strani
Oddano glasov 956

Skupaj 1548604 prikazov
Skupaj 45163 obiskov
Online 8 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Ponedeljek, 30. september 2019 09:44:58 - Tekmovanja

7. redni mesečni turnir


Na sedmem rednem mesečnem turnirju celoletnega ciklusa ŠK Branik za leto 2019 je prišlo verjetno, do največjega presenečenja v novejši zgodovini Branikovih ciklusov. Zlatko Krnjovšek 69 letni veteran iz ŠD Šentilja pri Velenju je zasluženo končal turnir sam na vrhu potem ko je dobil zadnjih pet partij.

Sicer je ves čas bil na vrhu MK Boris Mitrovič iz ŠD Frama a je že kot velikokrat prej v zadnjih kolih »zapocal« zmago. Na 3. mestu najdemo povratnika, ki se je po 19 letih vrnil med šahiste, Ptujčana FM Rada Brgleza, ki se mu je odsotnost na začetku precej poznala, a se je z nekdanjimi izkušnjami ko je bil med "TOP 10" v Sloveniji, le uspel prebiti med prvo trojico. Na 4. mestu najdemo presenetljivo hrvaškega mladinca Ivor Coleva, na 5. mestu pa Denisa Šoštariča, ki je pričakoval 1. mesto, ki pa je tokrat bilo za njega nedosegljivo.

Pravi kolaps je doživel domači FM Dragan Simič, ki je šele z zmago v zadnjem kolu prilezel do 50% točk in končal na šele 12. mestu. Prav tako je razočaral veteran Karl Cojhter iz ŽŠK Maribora, ki je bil mesto pred Simičem na 11. mestu. Pohvalimo lahko tudi veterana Hajrudina Zvekiča iz ŠK Branika, ki je končal na 7. mestu.


Final Ranking after 9 Rounds
Rk.SNo-NameFEDRtgPts. TB2 TB3
19-Krnjovsek ZlatkoSLO18817.5742.5
25-Mitrovic BorisSLO20447744.5
31FMBrglez RadoSLO23156639.5
410-Colev IvorCRO18185.5547
53-Sostaric DenisSLO21575446.5
68-Vizovisek SlavkoSLO19185446
712-Zvekic HajrudinSLO17245437
87-Kirbis MilanSLO19645432
915-Kolmanic TomazSLO16705341
106-Spelec DarkoSLO19905244.5
114-Cojhter KarlSLO20544.5349
122FMSimic DraganSLO22524.5443.5
1313-Kobale JozeSLO16944.5439.5
1411-Kuzner CirilSLO17424333
1516-Selisek LeonSLO15672.5234.5
1617-Vidonja VladoSLO15032234.5
1714-Grindl DanijelSLO16912236
1818-Krulic GoranSLO13851138.5

Rezultati turnirja Chess Results

V skupni uvrstitvi kljub turnirju manj še naprej vodi FM Darko Supančič pred Karlom Cojhterjem in Draganom Simičem, ki je imel veliko priliko, da prehiti vodečega Supančiča a te prilike ni znal izkoristiti.



LESTVICA PO 7. TURNIRJIH
ŠtPriimek ImeSLO RETING1234567SKUPAJ
1SUPANČIČ Darko227787.56.57.57.56-43
2COJHTER Karl2109767.56.55.564.543
3SIMIČ Dragan2241-776.578.54.540.5
4ZVEKIČ Hajrudin17834.54.53.53.544.5529.5
5ŠOŠTARIČ Denis2148565.5-7.5-529
6VIZOVIŠEK Slavko19463.55-5-5.5524
7KOLMANIČ Tomaž1899554.54.5--524
8VUKMIROVIČ Dušan21517.567.5----21
9GUNŠEK Alfred16503.5444.5-5-21
10MITROVIČ Boris20955--5.5--717.5
11FILIPOVIČ Dragan16974.53.541.5-4-17.5
12KIRBIŠ Milan2017-5--5.5-515.5
13FLANDIJA Zvonko1961-5.554.5---15
14PLEIČ Jure164742.54--4.5-15
15KRNJOVŠEK Zlatko1960---6--7.513.5


Ocena:   Ogledov: 271  Prispeval: Miran Zupe

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|