December - 2019

NePoToSrCePeSo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  




Statistika strani...

Skupaj objav 544
Skupaj ogledov 1013646 strani
Oddano glasov 980

Skupaj 1588438 prikazov
Skupaj 45271 obiskov
Online 4 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Sobota, 30. november 2019 11:46:41 - Tekmovanja

8. turnir ciklusa jesen - zima


Jesensko zimski ciklus 2019 se počasi bliža k koncu, zmagovalec pa je praktično že znan. Po četrti zaporedni zmagi ni več dvomov FM Darko Supančič je razblinil vse dvome o eventuelni skupni zmagi FM Dragana Simiča, saj ima kljub turnirju manj eno točko prednosti, s tem, da se za skupno uvrstitev šteje osem turnirjev. Na osmem turnirju so prvi trije pametno taktizirali, poremizirali med sabo in »navalili« z na papirju slabšimi nasprotniki.

Kot ponavadi je na koncu največ odnesel Supančič, s tem da sta tudi FM Dragan Simič in Franc Virtič ml. uspešno z 2. mestom in 3. mestom končala turnir. Na vrhu tudi najdemo MK Milana Kirbiša na 4. in Karla Cojhtera na 5. mestu. Zanimivo da od šestega mesta dalje najdemo šahiste, ki niso dosegli niti 50% točk in celo na 6. mestu t.j. v prvi polovici tabele tajnika ŠK Branika Gorana Kruliča, ki je »nabral« kar pet točk in pri tem zaslužil kar 59 FIDE točk. V spodnjem delu tabele najdemo tokrat neprepoznavnega MK Borisa Mitroviča, MK Darka Špelca in Slavka Vizoviška za katere smo navajeni, da posegajo po tudi najvišjih mestih.

Omenimo naj še igralce, ki so pridobili največ FIDE točk. To so Goran Krulič 59, Vojko Vekič 27, Cojhter 21, med največjimi poraženci pa so tokrat Mitrovič -51, Dobaj -37 in Vizovišek -29 FIDE točk.

Ciklus se nadaljuje v ponedeljek, 2.12.2019.


Tabela stanja po 11. kolu
Rk.SNo-NameFEDRtgPts. TB1 TB2 TB3
110FMSupancic DarkoSLO22329.50856.5
212FMSimic DraganSLO21578.50.5757.5
311-Virtic Franc Ml.SLO21328.50.5757.5
41-Kirbis MilanSLO199870659
53-Cojhter KarlSLO19896.50459.5
64-Krulic GoranSLO145251561
78-Mitrovic BorisSLO208651561
89-Spelec DarkoSLO195751461
95-Vekic VojkoSLO16634.50461.5
106-Vizovisek SlavkoSLO190040362
112-Dobaj BojanSLO16891.50164.5
127-Perkovic RomanSLO010165

Rezultati na ChessResults


Tabela stanja
ŠtPriimek ImeSLO RETING1.2.3.4.5.6.7.8.SKUPAJ
1.SUPANČIČ D2285-107.5710109.59.563.5
2.SIMIČ Dragan225277.58.57.55.5998.562.5
3.MITROVIČ B204495.57.56769555
4.COJHTER Karl205477566.587.56.553.5
5.KIRBIŠ Milan19646.56.5664.5-7743.5
6.VIZOVIŠEK S19183.545665.54.5438.5
7.ŠPELEC Darko19904.5-56.5-4.57532.5
8.VIRTIČ Franc21117.5-9.56----8.531.5
9.VIRTIČ Samo1975-7.5-7.56.56--27.5
10.ŠARDI Darko19377-5.556---23.5


Ocena:   Ogledov: 140  Prispeval: Miran Zupe

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|