April - 2020

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  




Statistika strani...

Skupaj objav 569
Skupaj ogledov 1159402 strani
Oddano glasov 1039

Skupaj 1781567 prikazov
Skupaj 45974 obiskov
Online 6 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani ŠK Branik - Maribor, 1919 - 2020!

 Sreda, 04. december 2019 08:05:11 - Tekmovanja

9. turnir ciklusa jesen - zima


Počasi se zaključuje tudi jesensko zimski ciklus 2019. Na predzadnjem turnirju je zmagal FM Dragan Simič, ki je ubral »profesorjevo« taktiko, remi z boljšimi in na vso moč z ostalimi. Med štirimi sicer Branikovimi šahisti, ki so imeli isto taktiko je imel največ uspeha, za njim pa so se uvrstili MK Virtič Franc, FM Darko Supančič in MK Fjodor Žugaj.

Na 5. mestu najdemo presenetljivo MK Darka Špelca, na 6. mestu MK Borisa Mitroviča in na 7. mestu MK Milana Kirbiša. Prvo deseterico zaključujeta veterana Slavko Vizovišek in MK Karl Cojhter, oba iz ŽŠK Maribora.

V spodnjem delu tabele ni bilo posebnih presenečenj, morda le Saša Kontler iz ŠK Malečnika, ki je izgubil kar 33 ratinških točk, prednjači pa tokrat Vidonja Vlado, ki je le z eno osvojeno točko na turnirju izgubil kar 36 ratinških točk. Največ na FIDE hitropotezni lestvici sta tokrat pridobila Simič z 28 točkami in Špelec z 22 točkami »plusa«.

Naslednji zadnji turnir, ki bo dal končne zmagovalce po ratinških skupinah (razen absolutnega, ki je že znan - Supančič) bo v ponedeljek, 16.12.2019.


Final Ranking after 11 Rounds
Rk.SNo-NameFEDRtgPts. TB1 TB2 TB3
13FMSimic DraganSLO214490767.5
24-Virtic Franc Ml.SLO214181670.5
31FMSupancic DarkoSLO229881665.5
42-Zugaj FjodorSLO219481565
57-Spelec DarkoSLO195971660
65-Mitrovic BorisSLO204970766.5
78-Kirbis MilanSLO19486.51659.5
810-Vizovisek SlavkoSLO18486.50660
96-Cojhter KarlSLO204260566.5
1011-Vekic VojkoSLO171450554
119-Kontler SasaSLO18884.50356
1212-Furh IvanSLO158140358.5
1313-Filipovic DraganSLO155830351.5
1416-Simic Pusnik VitoSLO13112.50156
1514-Krulic GoranSLO150420256
1615-Vidonja VladoSLO150010055

Rezultati na Chess-Results...


Tabela stanja po 9. turnirju
ŠtPriimek ImeSLO RETING123456789SKUPAJ
1SUPANČIČ D2285-107.5710109.59.5871.5
2SIMIČ Dragan225277.58.57.55.5998.5971.5
3MITROVIČ B204495.57.567695762
4COJHTER Karl205477566.587.56.5659.5
5KIRBIŠ Milan19646.56.5664.5-776.550
6VIZOVIŠEK S19183.545665.54.546.545
7VIRTIČ Franc21117.5-9.56----8.5839.5
8ŠPELEC Darko19904.5-56.5-4.575739.5
9VIRTIČ Samo1975-7.5-7.56.56---27.5
10ŠARDI Darko19377-5.556----23.5
11RIBIČ Marjan1989-6.5-566---23.5
12VELEC Jože1946-5.5--644.5--20
13VIDONJA Vlado1496-0.535225.5-118.5
14ŽUGAJ Fjodor2155----9.5---817.5
15VEKIČ Vojko1663-----524.5516.5


Ocena:   Ogledov: 574  Prispeval: Miran Zupe

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|