Julij - 2020

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  




Statistika strani...

Skupaj objav 581
Skupaj ogledov 1219188 strani
Oddano glasov 1060

Skupaj 1860440 prikazov
Skupaj 48042 obiskov
Online 4 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Torek, 17. december 2019 11:13:49 - Tekmovanja

10. turnir ciklusa jesen - zima


Po desetih turnirjih jesensko zimskega ciklusa 2019 je zmagovalec absolutno in v kategoriji nad 2200 zasluženo postal FM Darko Supančič, ki je zmagal tudi na zadnjem turnirju v družbi z MK Francem Virtičem, kateremu prijateljski remiji »jemljejo« prva mesta.
Tretje mesto je osvojil MK Boris Mitrovič, ki je izgubil včerajšnje možno 1. mesto v partiji z Denisem Šoštaričem, ki mu je »prodal« trik pripravljen v režiji »trenerja« Supančiča en dan prej, 4. mesto in 5. mesto sta zasedla Denis Šoštarič in FM Dragan Simič, ki je presenetljivo izgubil kar dve partiji in to z Jožetom Kobalejem in Miho Prevolškom, kar ga je stalo višje uvrstitve in ponovno izgubo ratinga.

Zanimivo je, da so igralci od 6. do 8. mesta, MK Darko Špelec, Samo Virtič in MK Karl Cojhter, kljub solidnim uvrstitvam izgubili »nekaj« ratinga, kar je pa še bolj zanimivo velja to tudi tudi za prvouvrščenega Supančiča. V zlati sredini najdemo Prevolška in MK Milana Kirbiša, takoj za njima pa sta veterana Vizovišek in presenetljivo Jure Pleič, ki se kljub letom še vedno dobro kosa z nasprotniki.

Včeraj je »padel« tudi »negativni« fišer, saj Vlado Vidonja ni imel svojega dneva. Največ retinga sta tokrat pridobila Mitrovič 50 in Virtič Franc 29 točk. Glede na dobre igre v mesecu decembru 2019 pričakujemo, da bo Mitrovič na januarski lestvici prvič »prebil« 2200 FIDE retinga.

Kot že rečeno absolutni zmagovalec za ciklusa je postal Darko Supančič, najboljši v kategoriji od 2000-2200 MK Boris Mitrovič iz Frama, najboljši od 1800-2000 MK Milan Kirbiš iz ŠK Gambita in najboljši do 1800 Vlado Vidonja iz ŠK Gaj - Pragersko. Vsi igralci, ki so odigrali vsaj 8 turnirjev so bili nagrajenimi z šahovskimi urami in šahovskimi kompleti.


Final Ranking after 11 Rounds
Rk.SNo-NameFEDRtgPts. TB1 TB2 TB3
11FMSupancic DarkoSLO229890.5771.5
23-Virtic Franc Ml.SLO214190.5765
35-Mitrovic BorisSLO20498.50770
44-Sostaric DenisSLO21147.50668
52FMSimic DraganSLO214470574
68-Spelec DarkoSLO19596.50657.5
77-Virtic SamoSLO20196.50558
86-Cojhter KarlSLO204260664
910-Prevolsek MihaSLO18945.50575
109-Kirbis MilanSLO19485.50565
1111-Vizovisek SlavkoSLO18485.50556
1216-Pleic JureSLO16435.50549.5
1313-Kobale JozeSLO17204.50.5451
1415-Novak SimonaSLO16514.50.5450
1512-Zvekic HajrudinBIH180640354
1618-Simic Pusnik VitoSLO131121251.5
1714-Vekic VojkoSLO171420253
1817-Vidonja VladoSLO150000056

Rezultati na Chess-Results.com


KONČNA LESTVICA PO 10. TURNIRJIHa
ŠtPriimek ImeSLO RATING1.2.3.4.5.6.7.8..9.10SKUPAJ
1.SUPANČIČ D2285-107.5-10109.59.58973.5
2.SIMIČ Dragan2252-7.58.57.5-998.59766
3.MITROVIČ B20449-7.56769-78.560
4.COJHTER Karl205477--6.587.56.56654.5
5.KIRBIŠ Milan19646.56.566--776.55.551
6.VIRTIČ Franc21117.5-9.56----8.58948.5
7.ŠPELEC Darko19904.5-56.5-4.57576.546
8.VIZOVIŠEK S1918--5665.54.546.55.543
9.VIRTIČ Samo1975-7.5-7.56.56---6.534
10.ŠARDI Darko19377-5.556-----23.5
11.RIBIČ Marjan1989-6.5-566----23.5
12.VELEC Jože1946-5.5--644.5---20
13.VEKIČ Vojko1663-----524.55218.5
14.VIDONJA Vlado1496-0.535225.5-1018.5
15.ŽUGAJ Fjodor2155----9.5---8-17.5
16MARČETA P22158.5----7.5----16
17.PREVOLŠEK M1942---5--5--5.515.5
18.ZVEKIČ H172435.53------314.5
19.KRULIČ Goran138521-30.5--52-13.5
20.KOBALE Jože1718--4-4----4.512.5


Ocena:   Ogledov: 676  Prispeval: Miran Zupe

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|