December - 2019

NePoToSrCePeSo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  




Statistika strani...

Skupaj objav 544
Skupaj ogledov 1013689 strani
Oddano glasov 980

Skupaj 1588485 prikazov
Skupaj 45271 obiskov
Online 4 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Sreda, 23. september 2015 12:43:27 - Tekmovanja

Taborsko poletje 8/8-2015 – rezultati


Končan ciklus Taborsko poletje 2015



Na zadnjem 8. turnirju je presenetil šahist ŠK Malečnik-a Denis Šoštarič, ki je zasedel 4. mesto in MK Tilen Kodrič - mladinec ŽŠK Maribor-a, ki je zasedel 6. mesto.

Taborsko poletje 20152 - 8/8
Maribor, Gostilna Tabor, 22.9.2015
Rezultati

                       Tit  LRat FED                      Točke MBuch  Buch Zmage W-We
1. Supančič Darko FM 2379 SLO ŠK Branik Maribor 9.5 71.5 86.0 0.0 0.00
(1957) 1W21 1B10 1W13 =B2 1W8 1B4 1W5 =B3 1W7 1B17 =W12 0B6
2. Zupe Miran IM 2310 SLO ŠK Branik Maribor 9 72.5 88.0 0.0 -0.25
(1960) 1B19 1W4 =B6 =W1 1B9 =B5 1W7 1B13 =W3 1W10 =B11 =B8
3. Žugaj Fjodor MK 2212 SLO ŠK Kovinar DEM 8.5 72.0 85.5 0.0 0.18
(1974) 1W27 =B9 1B15 =W6 0B4 1W10 1B14 =W1 =B2 1B7 =W5 1W11
4. Šoštarič Denis IV 1972 SLO ŠK Malečnik 8 72.0 83.5 0.0 2.81
(1988) 1W29 0B2 1W16 1B13 1W3 0W1 1B9 =B5 =W10 1W6 1B14 0B7
5. Virtič Franc ml. MK 2134 SLO ŠK Kovinar DEM 8 71.0 86.5 0.0 0.64
(1963) 1B16 1W14 0B8 1W15 1B6 =W2 0B1 =W4 =B11 1W13 =B3 1B12
6. Kodrič Tilen MK 2033 SLO ŽŠK Maribor 7.5 72.5 87.5 0.0 1.49
(1999) 1W20 1B12 =W2 =B3 0W5 =B13 1W8 0B7 1W21 0B4 1W17 1W1
7. Krajnc Peter MK 2144 SLO ŠK Kovinar DEM 7.5 70.5 82.0 0.0 -0.07
(1944) 1W30 0B13 =W9 1B22 1W21 1B8 0B2 1W6 0B1 0W3 1B10 1W4
8. Drnovšek Nejc MK 2166 SLO ŽŠK Maribor 7 70.0 83.5 0.0 -0.83
(1990) =B18 1B11 1W5 1W10 0B1 0W7 0B6 1W9 0B14 1W26 1B13 =W2
9. Cojhter Karl MK 1990 SLO ŽŠK Maribor 7 68.0 82.0 0.0 0.71
(1944) 1B23 =W3 =B7 1W14 0W2 1B11 0W4 0B8 0W12 1B19 1W16 1B15
10. Čretnik Urban MK 2010 SLO ŽŠK Maribor 6.5 70.0 85.0 0.0 0.05
(1998) 1W17 0W1 1B19 0B8 1W12 0B3 1W21 1W16 =B4 0B2 0W7 1B22
11. Hevir Zlatko MK 2031 SLO ŽŠK Maribor 6.5 64.0 77.0 0.0 -0.70
(1939) 1B24 0W8 0B12 1W25 1B26 0W9 1B15 =W14 =W5 1B21 =W2 0B3
12. Tolič Mato I 1904 SLO ŠK Malečnik 6.5 62.0 75.5 0.0 0.44
(1955) 1B26 0W6 1W11 0B21 0B10 1W27 0B16 1W23 1B9 1W14 =B1 0W5
13. Kolar Branko I 1955 SLO ŠD Fram 6 69.0 81.5 0.0 0.17
(1959) 1B28 1W7 0B1 0W4 1B15 =W6 1B26 0W2 1B16 0B5 0W8 =W18
14. Vizovišek Slavko II 1906 SLO ŽŠK Maribor 6 65.5 78.5 0.0 -0.28
(1949) 1W25 0B5 1W23 0B9 1W19 1B22 0W3 =B11 1W8 0B12 0W4 =B17
15. Babič Darko II 1873 SLO ŠD Fram 6 61.5 75.0 0.0 -0.39
(1963) 1W22 1B18 0W3 0B5 0W13 1B19 0W11 0B17 1W24 1B23 1W21 0W9
16. Rozman Roman 1657 SLO ŠD Pragersko-Gaj 6 55.5 65.5 0.0 1.73
(1963) 0W5 1B25 0B4 0W27 1W20 1B24 1W12 0B10 0W13 1W30 0B9 1B29
17. Pleič Jure I 1592 SLO ŠK Malečnik 6 55.0 66.5 0.0 2.44
(1939) 0B10 =B21 0W18 1B29 1W24 0W26 1B25 1W15 1B27 0W1 0B6 =W14
18. Šrimf Silvester II 1785 SLO ŠK Šmarje pri Jelšah 6 52.5 62.5 0.0 -0.80
(1957) =W8 0W15 1B17 0W26 1B27 0B21 0W19 =B24 1W28 1B25 =W22 =B13
19. Vekič Vojko II 1832 SLO ŠD Pragersko-Gaj 6 51.5 62.5 0.0 -0.80
(1952) 0W2 1B29 0W10 1B23 0B14 0W15 1B18 0W27 1B20 0W9 1B30 1W28
20. Treska Klemen 1500 SLO 6 45.0 54.5 0.0 1.94
(1996) 0B6 =W24 0B27 1W28 0B16 0W25 =W22 1B30 0W19 1B29 1W23 1B26
21. Alatič Andrej III 1855 SLO ŠK Branik Maribor 5.5 61.5 73.0 0.0 -0.33
(1949) 0B1 =W17 1B24 1W12 0B7 1W18 0B10 1W26 0B6 0W11 0B15 1W30
22. Filipovič Dragan 1620 SLO ŠK Branik Maribor 5.5 48.5 58.0 0.0 0.74
(1950) 0B15 =W26 1B28 0W7 0B23 0W14 =B20 1W29 1B30 1W27 =B18 0W10
23. Ciglarič Anton 1518 SLO 5 49.5 58.5 0.0 1.58
(1940) 0W9 1B27 0B14 0W19 1W22 0B28 1W30 0B12 1B29 0W15 0B20 1W25
24. Gunšek Alfred II 1608 SLO ŠD Fram 5 49.0 57.5 0.0 0.08
(1942) 0W11 =B20 0W21 1B30 0B17 0W16 1B29 =W18 0B15 =W28 =B25 1W27
25. Furh Ivan III 1500 SLO ŠK Branik Maribor 4.5 49.0 57.5 0.0 0.45
(1942) 0B14 0W16 1W29 0B11 =W30 1B20 0W17 1B28 =B26 0W18 =W24 0B23
26. Džordžič Blagoje 1500 4 55.5 64.5 0.0 0.93
(1954) 0W12 =B22 1W30 1B18 0W11 1B17 0W13 0B21 =W25 0B8 0B28 0W20
27. Pev Ivo 1786 SLO 4 55.0 65.5 0.0 -3.57
(1942) 0B3 0W23 1W20 1B16 0W18 0B12 1W28 1B19 0W17 0B22 0W29 0B24
28. Cvirn Rajko III 1500 SLO ŠD Fram 3 48.0 56.0 0.0 -0.93
(1942) 0W13 =B30 0W22 0B20 0W29 1W23 0B27 0W25 0B18 =B24 1W26 0B19
29. Brglez Drago 1517 SLO 2 51.0 61.0 0.0 -2.19
(1951) 0B4 0W19 0B25 0W17 1B28 0B30 0W24 0B22 0W23 0W20 1B27 0W16
30. Vidonja Vlado 1675 SLO ŠD Pragersko-Gaj 2 50.5 60.0 0.0 -4.67
(1953) 0B7 =W28 0B26 0W24 =B25 1W29 0B23 0W20 0W22 0B16 0W19 0B21

Arbiter: Branko Vadlja, IA
WinSvicar verzija 2.01.11
Lastnik: Branko Vadlja
Maribor, Gostilna Tabor, SLO, 22.9.2015, 12 kol svicar
Igralni cas: 5 min



Zmagovalna trojica v sredini Supančič, levo Zupe, desno Žugaj.

Ciklus Taborsko poletje 2015 je v skupnem seštevku točk iz šestih najboljših krogov dobil FM Darko Supančič pred drugo uvrščenim IM Miranom Zupetom in tretje uvrščnim MK Fjodor Žugajem. V vseh osmih turnirjih sta po pričakovanju zmagala prvouvrščena igralca ŠK Branik Maribor, Darko Supančič - pet turnirjev in Miran Zupe - tri turnirje.

Tabela uvrstitev ciklusa

Zap.TekmovalecTITRoZajeto
partij
TočkePovprečjeNaj
krog
+rtg
1.Supančič DarkoFM2306661.510.25113.73
2.Zupe MiranIM2269659.59.92112.74
3.Žugaj FjodorMK2132654910.55.45
4.Drnovšek NejcMK20686488104.72
5.Cojhter KarlMK19756477.8398.2
6.Mitrovič BorisMK2189643.57.259-4.25
7.Hevir ZlatkoMK19846416.837.55.74
8.Števanec LeaWFM2004639.56.5871.86
9.Vizovišek SlavkoII1862637.56.2571.35
10.Samardžič Ivan1780637.56.2570.39
11.Šrimf SilvesterII18036376.177-0.91
12.Hevir VladimirI1959536.57.382.37
13.Flandija Zvonko1695636.56.0876.38
14.Pev Ivo1786636.56.086.53.02
15.Alatič AndrejIII1743635.55.927.52.55

Celotni ciklus je pod pokroviteljstvom gostilne Taborka brezhibno vodil mednarodni šahovski sodnik Branko Vadlja.


Ocena:   Ogledov: 3396  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|