Julij - 2020

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  




Statistika strani...

Skupaj objav 580
Skupaj ogledov 1216667 strani
Oddano glasov 1058

Skupaj 1857290 prikazov
Skupaj 47826 obiskov
Online 2 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Ponedeljek, 29. junij 2020 09:43:42 - Tekmovanja

5. redni mesečni turnir


Prepričljiv zmagovalec junijskega turnirja je postal domači MK Franc Virtič, ki je remiziral le z domačinoma Supančičem in Simičem, vse ostale nasprotnike pa premagal, kar je bilo dovolj za zmago. Na ta način je lepo poklonil prazniku "Dan slovenske policije". Edini konkurent FM Darko Supančič je že v 2. kolu brez borbe remiziral z Denisom Šoštaričem, kar mu je otežilo borbo za 1. mesto kar je Virtič zanesljivo izkoristil.

Z veliko sreče je na 3. mestu pristal še en domačin Denis Šoštarič, katerega je izstrelil v sam vrh FM Dragan Simič, potem ko ni izkoristil kmeta več in boljšo pozicijo, ter za nameček prezrl mat v eni potezi. Četrto mesto je osvojil MK Simon Špacapan iz Impola, ki se redno uvršča v sam vrh, za kaj več pa potrebuje še malo sreče, ki je tokrat ni imel. Razočaran Simič Dragan je pristal na šele 5. mestu, MK Karl Cojhter nekje v skladu s pričakovanji na 6. mestu, 7. mesto pa je osvojil MK Boris Mitrovič, ki ponovno ni imel svojega dneva.

Pravo malo senzacijo je napravil domači amaterski šahist Ivan Furh, ki je osvojil kar 8. mesto, medtem ko so ostali šahisti pristali na realnih »tleh«, morda bi le Tomaž Kolmanič lahko bil malo višje. Retinškega izkupička je bil tokrat najbolj »vesel« zmagovalec Virtič s 34 točkami plusa, Denis Šoštarič prav tako z 34 točkami plusa, Furh z 33 točkami plusa in domačin Ljubo Paveu s 27 točkami plusa. »Žalostni« so ostali Silvester Šrimf s 43 točkami minusa, Kolmanič z 32 točkami minusa, Dragan Simič s 17 točkami minusa in Mitrovič s 16 točkami minusa.

V skupnem seštevku še naprej premočno vodi Supančič s 35,5 točkami pred Simičem na 2. mestu in Cojhterjem na 3. mestu. Naslednji zaostal turnir za mesec april 2020 bo v kolikor organizator ne najde drugega termina 24. ali 31. julija.


Tabela stanja po 9. rundah
Rk.-NameFEDRtgPts. TB3
1-Virtic Franc Ml.SLO2150848
2FMSupancic DarkoSLO22157.547.5
3-Sostaric DenisSLO20076.549.5
4-Spacapan SimonSLO2017645.5
5FMSimic DraganSLO21365.550.5
6-Cojhter KarlSLO20165.545.5
7-Mitrovic BorisSLO19934.547.5
8-Furh IvanSLO14874.536.5
9-Spelec DarkoSLO19464.541.5
10-Kobale JozeSLO16814.538.5
11-Vekic VojkoSLO16184.536.5
12-Rozman RomanSLO17044.533.5
13-Zvekic HajrudinSLO1780447.5
14-Kolmanic TomazSLO1789436.5
15-Vidonja VladoSLO1504432
16-Srimf SilvesterSLO18103.535
17-Simic Pusnik VitoSLO1483332.5
18-Krulic GoranSLO1381330.5
19-Paveu LjuboSLO11302.534.5

Rezultati turnirja na ChessResults.com...


Tabela rezultatov ciklusa
Zap.TekmovalecFIDE ELO12345678910Skupaj
1.Supancic Darko22296.008.506.507.007.5035.50
2.Simic Dragan21285.505.507.005.005.5028.50
3.Cojhter Karl20485.006.005.006.005.5027.50
4.Mitrovic Boris19966.505.504.504.5021.00
5.Spelec Darko19405.505.005.504.5020.50
6.Sostaric Denis20477.006.506.5020.00
7.Vizovisek Slavko18674.504.504.503.5017.00
8.Vidonja Vlado14955.002.003.502.004.0016.50
9.Bajec Tomaz18404.504.504.503.0016.50
10.Simic Pusnik Vito14584.003.503.502.003.0016.00
11.Virtic Franc Ml.21506.508.0014.50
12.Krnjovsek Zlatko18314.504.504.5013.50
13.Spacapan Simon20176.006.0012.00
14.Srimf Silvester17844.503.503.5011.50
15.Flandija Zvonko17794.006.5010.50
16.Vekic Vojko16184.002.004.5010.50
17.Krulic Goran13812.001.504.003.0010.50
18.Gunsek Alfred16454.005.509.50
19.Mikek Vladimir18654.005.009.00
20.Furh Ivan15174.504.509.00


Ocena:   Ogledov: 92  Prispeval: Miran Zupe

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|