Avgust - 2020

NePoToSrCePeSo
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  




Statistika strani...

Skupaj objav 592
Skupaj ogledov 1233469 strani
Oddano glasov 1084

Skupaj 1880442 prikazov
Skupaj 48604 obiskov
Online 4 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Torek, 14. julij 2020 09:23:51 - Novice

7. turnir - hitropotezni ciklus 2020


V ponedeljek, 13.7.2020 se odvil 7. turnir hitropoteznega šaha v organizaciji ŠK Branik. Turnirja se je udeležilo "šest" najbolj vnetih tekmovalcev. Vzrokov za majhno udeležbo je lahko več, ki jih bo moral organizator turnirja dobro proučiti - obveščanje, novi predpisi zašćite pred Kovidom, soslednje turnirjev na lokaciji Naomi bara in še kaj....

Rezultate si lahko ogledate v naslednjih tabelah - jasno, brez komentarja sodnika...


Tabela stanja po 10 rundah...
Rk.-NameFEDRtgPts. TB3
1FMSupancic DarkoSLO22246.547
2-Sostaric DenisSLO2078648
3FMSimic DraganSLO2092648
4-Cojhter KarlSLO20415.549
5-Spelec DarkoSLO1938452
6-Zvekic HajrudinSLO1790256

Tabela rezultatov ciklusa po 7. turnirju...
Zap.TekmovalecFIDE ELO12345678910Skupaj
1.Supancic Darko22297.007.009.508.508.009.006.5055.50
2.Simic Dragan21367.508.008.507.507.508.506.0053.50
3.Zupe Miran21968.008.008.006.508.509.0048.00
4.Cojhter Karl20166.006.505.007.007.007.005.5044.00
5.Mitrovic Boris19966.006.007.008.007.0034.00
6.Vrban Rok22138.505.508.509.5032.00
7.Sostaric Denis20746.506.005.506.006.0030.00
8.Kontler Sasa18325.505.505.505.505.0027.00
9.Flandija Zvonko18344.506.005.503.506.0025.50
10.Kirbis Milan19375.506.005.506.0023.00
11.Velec Joze18256.506.005.504.0022.00
12.Vizovisek Slavko18675.005.005.505.0020.50
13.Virtic Franc Ml.22047.007.505.5020.00
14.Vekic Vojko16343.003.505.003.002.5017.00
15.Vidonja Vlado15044.003.001.503.001.004.5017.00
16.Spelec Darko19465.005.004.0014.00
17.Zugaj Fjodor20855.508.0013.50
18.Dobaj Bojan16535.005.003.5013.50
19.Kopse Jozef19176.006.0012.00
20.Zvekic Hajrudin17804.505.002.0011.50

Rezultati na ChessResults.com....


Ocena:   Ogledov: 174  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|