Avgust - 2020

NePoToSrCePeSo
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  




Statistika strani...

Skupaj objav 592
Skupaj ogledov 1233475 strani
Oddano glasov 1084

Skupaj 1880450 prikazov
Skupaj 48604 obiskov
Online 6 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Sreda, 29. julij 2020 10:02:49 - Tekmovanja

9. hitropotezni turnir ciklus 2020


Ciklus hitropoteznih turnirjev spomladansko - poletni ciklus se je prevesil v zadnjo četrtino. Na 9. turnirju od skupno dvanajstih se ga je udeležilo 16 šahistov. Kar pet šahistov se je enakovredno tokom celega turnirja potegovalo za 1. mesto. Na koncu so na vrhu pristali trije branikovci z istim številom točk. Zmagovalec je po zaslugi zmage nad Denisem Šoštaričem FM Darko Supančič, ki je sicer izgubil v 5. kolu z Karlom Cojhterjem, a vseeno zmagal, 2. mesto je tako pripadlo IM Miranu Zupetu in 3. mesto Denisu Šoštariču.

Tudi na 4. mestu je pristal domačin FM Dragan Simič, ki pa je tokrat za kaj več - prevečkrat remiziral. Na 5. mestu najdemo prvega »ne-branikovca« Karla Cojhterja, ki bi tokrat lahko storil tudi kaj več, a sta ga poraza s Šoštaričem in Simičem oddaljila od samega vrha. Zadnji igralec nad 50% točk je na 6. mestu Andrej Krnjovšek, sicer sin Mariborčanom bolj znanega Zlatka, ki je pristal tokrat na 10. mestu. Med njiju so se vrinili Miha Prevolšek, presenetljivo Vojko Vekič in Samo Virtič, ki pa po vrnitvi z dopusta ni »briljiral«. Na zadnjih šestih mestih z izjemo tokrat nerazpoloženega MK Darka Špeleca ni bilo posebnih presenečenj.

Na vrhu »zaslužkarjev » retinga so tokrat pristali Šoštarič z 36 točkami pred Vekičem z 28 točkami ter Simič Draganom in Cojhterjem z 25 oz. 24 točkami. Negativen saldo na svojem reting kontu so si priigrali Špelec z -38 točkami pred Prevolškom – 37 točk in Breznerjem z -37 in Samom Virtičem z -25 točkami.

Naslednji turnir bo že naslednji ponedeljek 03.08.2020. V skupnem seštevku ni sprememb. Na vrhu so Supančič, Simič in Zupe z enim neodigeanim turnirjrm.


Tabela stanja po 11 kolih
Rk.-NameFEDRtgPts. TB3
1FMSupancic DarkoSLO2224966.5
2IMZupe MiranSLO2196968
3-Sostaric DenisSLO2078969
4FMSimic DraganSLO20928.568
5-Cojhter KarlSLO2041864.5
6-Krnjovsek AndrejSLO2008664
7-Prevolsek MihaSLO1975559
8-Vekic VojkoSLO1636558.5
9-Virtic SamoSLO1970563.5
10-Krnjovsek ZlatkoSLO1814562
11-Spelec DarkoSLO19384.558
12-Zvekic HajrudinSLO17904.555
13-Simic Pusnik VitoSLO14683.556.5
14-Brezner FranciSLO17012.551.5
15-Vidonja VladoSLO14892.551.5
16-Crnjakovic TomSLO1234152

Rezultati turnirja na ChessResullts....


Tabela rezultatov ciklusa
Zap.TekmovalecFIDE ELO123456789101112Skupaj
1.Supancic Darko22247.007.009.508.508.009.006.509.509.0074.00
2.Simic Dragan21367.508.008.507.507.508.506.008.008.5070.00
3.Zupe Miran21968.008.008.006.508.509.008.509.0065.50
4.Cojhter Karl20416.006.505.007.007.007.005.506.008.0058.00
5.Sostaric Denis20786.506.005.506.006.005.509.0044.50
6.Mitrovic Boris19966.006.007.008.007.007.0041.00
7.Vrban Rok22138.505.508.509.5032.00
8.Flandija Zvonko17824.506.005.503.506.003.0028.50
9.Virtic Franc Ml.22047.007.505.507.5027.50
10.Kontler Sasa18325.505.505.505.505.0027.00
11.Spelec Darko19385.005.004.007.004.5025.50
12.Vekic Vojko16363.003.505.003.002.502.005.0024.00
13.Kirbis Milan19375.506.005.506.0023.00
14.Velec Joze18256.506.005.504.0022.00
15.Vidonja Vlado15044.003.001.503.001.004.502.002.5021.50
16.Vizovisek Slavko18675.005.005.505.0020.50
17.Zvekic Hajrudin17804.505.002.004.5016.00
18.Simic Pusnik Vito14064.503.001.004.003.5016.00
19.Prevolsek Miha19816.004.505.0015.50
20.Zugaj Fjodor20855.508.0013.50


Ocena:   Ogledov: 91  Prispeval: Miran Zupe

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|