December - 2019

NePoToSrCePeSo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  




Statistika strani...

Skupaj objav 544
Skupaj ogledov 1013684 strani
Oddano glasov 980

Skupaj 1588480 prikazov
Skupaj 45271 obiskov
Online 5 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Torek, 20. oktober 2015 09:23:58 - Tekmovanja

Jesensko zimski ciklus 4/2015 - rezultati


Tokrat vse po pričakovanju!



4. šahovski turnir jesensko zimskega ciklusa se je končal po pričakovanju s prepričljivo zmago FM Supančiča pred dvema MK-jema Mitrovič Borisom iz ŠD Fram in Žugaj Fjodorom iz ŠK Kovinar. Presenetila sta z 6. In 7. mestom Babič Darko iz ŠD Fram in Vekič Vojko iz ŠD Pragersko-Gaj, najbolj pa razočaral Šoštarič Denis iz ŠK Malečnik s 16. mestom.



Levo Flandija Zvonko, desno Branikovec Ovčar Jožef.

Najboljši domačin je tokrat bil Zajšek Franc, ki je končal na 11. mestu.



Derbi Branikovcev levo najboljši domačin Zajšek Franc, desno Krulič Goran.

Rezultati tekmovanja na ŠZS: ...klikni za ogled

Ciklus se nadaljuje naslednji ponedeljek 26.10.2015 ob 18:00 .

Po četrtem turnirju je v prepričljivem vodstvu Supančič Darko pred Žugaj Fjodorom.


Zap.TekmovalecTITRoZajeto
partij
TočkePovprečjeNaj
krog
W-We
1.Supancic DarkoFM2330439.59.8811-0.43
2.Zugaj FjodorMK2156433.58.389.5-1.85
3.Virtic Franc ml.MK2104432.58.138.5-0.73
4.Mitrovic BorisMK2019431.57.8892.92
5.Cojhter KarlMK20444317.7586.93
6.Vucko JozeMK19234276.7581.09
7.Babic DarkoII1769425.56.3877.35
8.Cretnik UrbanMK196432178.50.48
9.Rozman Roman4215.256.52.54
10.Stevanec LeaWFM2039320.56.8384.08
11.Virtic SamoI19423206.677-3.11
12.Vekic VojkoII1718318.56.177-0.49
13.Flandija Zvonko1938318.56.1771.27
14.Vizovisek SlavkoII1874318.56.176.5-1.08
15.Samardzic Ivan1700317.55.836.52.07

Opomba: za skupno uvrstitev in nagrade veljajo osvojene točke iz 9 od skupno 12 turnirjev!

Ocena:   Ogledov: 2618  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|