December - 2019

NePoToSrCePeSo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  




Statistika strani...

Skupaj objav 544
Skupaj ogledov 1013640 strani
Oddano glasov 980

Skupaj 1588432 prikazov
Skupaj 45271 obiskov
Online 3 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

 Torek, 27. oktober 2015 09:56:06 - Tekmovanja

Jesensko - zimski ciklus 5/2015 - rezultati


Tokrat brez komentarja

Tudi 5. šahovski turnir jesensko zimskega ciklusa se je končal po pričakovanju s prepričljivo zmago FM Supančiča pred MK Franc Virtičem ml. iz ŠK Kovinar in presenetljivo Denisem Šoštaričem iz ŠK Malečnik.


Rezultati tekmovanja na ŠZS: ...klikni za ogled

Ciklus se nadaljuje naslednji torek 3.11.2015 ob 18:00 .


Tabela seštevka točk

Zap.TekmovalecTITRoZajeto
partij
TočkePovprečjeNaj
krog
W-We
1.Supancic DarkoFM23305501011-0.37
2.Zugaj FjodorMK2156542.58.59.5-1.79
3.Virtic Franc ml.MK21045428.49.5-0.15
4.Mitrovic BorisMK20195387.694.03
5.Vucko JozeMK19235336.682.31
6.Babic DarkoII1769531.56.377.83
7.Cojhter KarlMK20444317.7586.93
8.Virtic SamoI194242878-2.21
9.Stevanec LeaWFM20394276.7584.1
10.Vizovisek SlavkoII187442466.5-0.36
11.Flandija Zvonko1938423.55.8872.07
12.Sostaric DenisIV1997322.57.591.61
13.Vekic VojkoII1718422.55.6370.58
14.Samardzic Ivan1700421.55.386.53.24
15.Cretnik UrbanMK196432178.50.48
16.Tolic MatoI189932177.51.74
17.Rozman Roman4215.256.52.54
18.Vidonja Vlado1583519.53.95.5-0.43
19.Bajec Peter1715519.53.95-3.7
20.Bajec Tomaz1966316.55.561.36

Ocena:   Ogledov: 2724  Prispeval: Tajnik

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|