December - 2018

NePoToSrCePeSo
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  



Statistika strani...

Skupaj objav 455
Skupaj ogledov 703934 strani
Oddano glasov 767

Skupaj 1142947 prikazov
Skupaj 41614 obiskov
Online 6 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani Šahovski klub Branik - Maribor!

Najava turnirjev

20.12.2018 17:30 - Tabor
GT 2018 pospešeno - 10/10, Gostilna Tabor Maribor, 20.12.2018 ob 17.30 uri, 9 kol, 7 min + 3s

18.12.2018 17:30 - Tabor
»Ekipna liga Maribor 2019 - 9. in 10. krog, GT Maribor, 18.12.2018 ob 17:30 uri, 20 min + 10s

17.12.2018 17:30 - ŠK Branik
ŠK BRANIK-NOVOLETNI, Naomi bar, Tržaška 23, 17.12.2018 ob 17:30 uri, švicar, 9 kol, 10 min

14.12.2018 15:00 - DP Liga
Državna članska liga 2018, Bravničarjev dom, Ljubljana, petek, 14.12. do nedelja, 16.12.2018 - finale

11.12.2018 17:30 - Tabor
»Ekipna liga Maribor 2019 - 7. in 8. krog, GT Maribor, 11.12.2018 ob 17:30 uri, 20 min + 10s


 Torek, 04. december 2018 18:11:03 - Tekmovanja

9. turnir ciklusa jesen - zima


Potem, ko je že vse kazalo, da bo FM Darko Supančič še enkrat več osvojil »Branikov ciklus« je MK Fjodor Žugaj zakompliciral vrh tako, da mu zmaga na zadnjem turnirju s pol točke razlike prinaša 1. mesto v skupni uvrstitvi. Včeraj zanesljivo brez poraza osvojil 1. mesto pred klubskimi soigralci MK Francom Virtičem in FM Draganom Simičem.

Ponovno je razočaral FM Darko Supančič, ki je doživel kar tri poraze in s tem postavil pod vprašaj končno prvo mesto. Po dolgem času se je »vrnila« tudi Lea Števanec, ki pa tokrat ni blestela saj je bila šele skromna deveta, eno mesto za prav tako neprepričljivim MK Borisom Mitrovičom iz ŠD Frama.

Pohvalimo lahko Miho Prevolška na 7. mestu in dva veterana Nedeljka Jovičiča in Bruči Hamdijo na 12. in 13. mestu. Več smo pričakovali od Čakovčana Darka Šardija, medtem ko je uvrstitev ostalih več ali manj pričakovana.

Zadnji 10 turnir bo že 10.12.2018, kjer bo napeto tudi v konkurenci 2000 – 2200 SLO retinga, kjer veterana MK-a Cojhtera in Mitroviča loči le točka, v konkurenci 1800 - 2000 SLO retinga pa loči vodečega Vizoviška pred Darkom Špelcom 1,5 točka. Več ali manj je znan le zmagovalec do 1800 SLO retinga, saj ima častni predsednik ŠK Branika Jure Pleič, kar 2,5 točke več od Dragana Filipoviča.


ŠKBranik-jesenskozimski9-2018
Naomibar, 3.12.2018
Končno stanje
Tit ELO LRat FED Točke Buch MBuch W-We
1. Žugaj Fjodor MK 2163 2188 SLO ŠK Branik Maribor 8 47.0 36.0 2.82
(1974) 1W19 1B5 1W3 =B2 1B4 1W9 1B10 1W14 =B6
2. Virtič Franc ml. MK 2113 2244 SLO ŠK Branik Maribor 7.5 48.0 36.0 1.28
(1963) +*20 1W14 =B4 =W1 1B6 1B3 =W5 1B7 1W11
3. Simič Dragan FM 2179 2260 SLO ŠK Branik Maribor 7 48.5 36.0 0.70
(1970) 1B11 1W8 0B1 1W5 1B12 0W2 1B9 1W4 1B10
4. Supančič Darko FM 2299 2311 SLO ŠK Branik Maribor 5.5 50.5 38.0 -1.27
(1957) 1W7 1B6 =W2 1B9 0W1 0B10 1W11 0B3 1W5
5. Virtič Samo I 1942 2069 SLO ŠK Gambit Maribor 5 45.0 35.5 0.03
(1966) 1B16 0W1 1B17 0B3 1W7 1W12 =B2 =W10 0B4
6. Cojhter Karl MK 1918 2104 SLO ŽŠK Maribor 5 41.5 32.0 -0.23
(1944) 1B18 0W4 =B11 1W13 0W2 0B14 1B15 1W9 =W1
7. Prevolšek Miha II 1865 1973 SLO ŠD Messer Slovenija Ruše 5 39.5 30.5 0.48
(1996) 0B4 1W13 0B8 1W14 0B5 1W16 1B12 0W2 1W15
8. Mitrovič Boris MK 1976 2096 SLO ŠD Fram 5 35.0 26.5 -1.50
(1956) 1W15 0B3 1W7 0B12 0W10 1B17 0W14 1B13 1W16
9. Števanec Lea WFM 2085 2135 SLO ŠS TZ Prevodi Dvojka 4.5 44.5 35.0 -0.81
(1976) =B13 1W10 1B14 0W4 1B11 0B1 0W3 0B6 1W18
10. Vizovišek Slavko II 1845 1987 SLO ŽŠK Maribor 4.5 43.0 33.5 0.36
(1949) 1W17 0B9 0W12 1B15 1B8 1W4 0W1 =B5 0W3
11. Špelec Darko MK 1953 1955 SLO ŠK Branik Maribor 4.5 39.0 30.5 0.15
(1959) 0W3 1B15 =W6 1B17 0W9 1B13 0B4 1W16 0B2
12. Jovičič Nedeljko I 1798 SLO brez kluba 4.5 35.5 27.0 1.20
(1953) 0B14 1W16 1B10 1W8 0W3 0B5 0W7 =W18 1B17
13. Bruči Hamdi 1810 TUJ 4.5 33.5 27.0 1.20
(1959) =W9 0B7 1W18 0B6 1W15 0W11 1B16 0W8 1B14
14. Šardi Darko I 1891 2130 CRO ŠD Fram 4 45.0 35.5 -1.72
(1969) 1W12 0B2 0W9 0B7 1W18 1W6 1B8 0B1 0W13
15. Pleič Jure I 1385 1639 SLO ŠK Malečnik 2 34.0 27.5 -0.47
(1939) 0B8 0W11 1B16 0W10 0B13 1B18 0W6 0W17 0B7
16. Vidonja Vlado 1587 SLO ŠD Pragersko-Gaj 2 34.0 27.5 -0.21
(1953) 0W5 0B12 0W15 1B18 1W17 0B7 0W13 0B11 0B8
17. Krulič Goran 1479 SLO ŠK Branik Maribor 2 32.5 26.0 -0.30
(1980) 0B10 +*20 0W5 0W11 0B16 0W8 0B18 1B15 0W12
18. Filipovič Dragan 1712 SLO ŠK Branik Maribor 1.5 32.5 26.0 -1.80
(1950) 0W6 0B19 0B13 0W16 0B14 0W15 1W17 =B12 0B9
19. Zvekič Hajrudin III 1904 SLO ŠK Branik Maribor ODSTOPIL 0.09
(1954) 0B1 1W18 18B0 0B0 0B0 0B0 0B0 0B0 0B0

Rezultati turnirja...


LESTVICA PO 9. TURNIRJU z odbitkom
ŠtPriimek Ime SLO RETING1.2.3.4.5.6.7.8.9.SKUPAJ
1.SUPANČIČ Darko2327-6.5777.57655.551.5
2.ŽUGAJ Fjodor2201-75.555.56.567.5851
3.VIRTIČ Franc ml.226755-6.575.575.57.549
4.SIMIČ Dragan2244-5.5-765.57.56744.5
5.COJHTER Karl20547-854.564.54.5544.5
6.MITROVIČ Boris21075.5565.556-5.5543.5
7.VIZOVIŠEK Slavko19435565555-4.540.5
8.ŠPELEC Darko199355-4.54.555.554.539
9.ŠOŠTARIČ Denis205954.55.56-4.5-5.5-31
10.PLEIČ Jure1789--53.53434224.5
11.FILIPOVIČ Dragan17094-34-333.51.522
12.KIRBIŠ Milan2087---4.55.55-4.5-19.5
13.SREBRE Beno172044-3.5-4.5-2.5-18.5
14.KOPŠE Jožef2112-44.54-4.5---17
15.ZVEKIČ Hajrudin18433.5---5-3.54.5-16.5

Ocena:   Ogledov: 51  Prispeval: Miran Zuoe

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|