April - 2019

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  



Statistika strani...

Skupaj objav 486
Skupaj ogledov 788338 strani
Oddano glasov 837

Skupaj 1273196 prikazov
Skupaj 43394 obiskov
Online 5 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

Razpis   Predprijave!

Turnirji - kaj, kje in kdaj???

Torek - 23. april 2019 - Tabor
GT 2019 pospešeno - 2/10, GT Maribor, 23.4.2019 ob 17,30 uri, 10 kol, 7 min + 3s

Ponedeljek - 22. april 2019 - Turnir
25. JUBILEJNI VELIKONOČNI ŠAHOVSKI TURNIR, Sladki vrh, 22.4.2019 ob 9.30 uri,švicar, 11 kol, 10 min

Sobota - 20. april 2019 - Turnir
13. Gospodaričev memorial, ki bo v soboto, 20. aprila, z začetkom ob 14. uri v šolskem centru v Postojni.

Torek - 16. april 2019 - Tabor
GT 2019 hitropotezno 2/10, GT Maribor, 16.4.2019 ob 17,30 uri, švicar, 12 kol, 5 min

Sobota - 13. april 2019 - Turnir
7. MEDNARODNI OPEN KOZJE 2019, Kozje 13. 4. 2019 OB 10. uri, Večnamenski center Kozje, švicar - 9 kol, čas:10 min/+5 sek/poteza po igralcu

Rezultati turnirjev od sedaj tudi na Chess-Result.com...


 Torek, 09. april 2019 11:37:10 - Tekmovanja

7. turnir ciklusa pomlad - poletje


Neverjetnih 1000 partij, ki sta jih v zadnjem času odigrala »učitelj« Supančič in »učenec« Šoštarič že rodi prve sadove. Denis Šoštarič je zabeležil prvo zmago na ciklusu. In to kakšno? Premagal je »hrvaški komplet« Šegoviča, Novaka in Šardija, (kar uspe le redkim) s čimer si je odprl pot do zmage. Lepotna napaka je le poraz z veteranom Slavkom Vizoviškom v 8. kolu, kar pa ni vplivalo na končni vrstni red.

Drugo mesto je z istim številom točk dosegel FM Darko Supančič, ki je prav tako premagal vse hrvaške tekmovalce, a mu je remi z Borisom Mitrovičem odvzel 1. mesto. Na 3. mestu najdemo Šegovič Gorana, na 4. mestu pa presenetljivo Slavka Vizoviška iz ŽŠK Maribora. Negativno presenečenje je pripravil Varaždinčan Novak Ratko, ki tokrat ni imel svojega dneva saj je izgubil, kar pet partij in zasedel šele za njega skromno 7. mesto, tik za njim pa najdemo še enega osmoljenca in sicer FM Dragana Simiča.

Za napredovanje na FIDE hitropotezni lestvici so na turnirju največ točk pridobili Šoštarič Denis kar 76 točk, Vizovišek Slavko 56 in Kobale Jože 39 točk, turnir pa bodo poiskušali čimprej pozabiti Flandija Zvonko, Velec Jože in Grindl Daniel, ki so največ izgubili.
V skupnem seštevku Supančič povečuje prednost, edina konkurenta sta mu Simič Dragan in Novak Ratko, ki pa že občutno zaostajata. Naslednji 8. turnir bo z manjšim predahom predvidoma 6.5.2019.

Rezultati turnirja ŠZS



Tabela stanja po 11. kolih
Rk.SNo-NameFEDRtgPts. TB1 TB2 TB3
16-Sostaric DenisSLO20389.50.5971.5
23FMSupancic DarkoSLO22039.50.5871
31-Segovic GoranCRO236090966
411-Vizovisek SlavkoSLO193670669
55-Virtic SamoSLO20576.51666.5
67-Mitrovic BorisSLO20156.50667
72-Novak RatkoCRO220960674.5
84FMSimic DraganSLO220060569
99-Sardi DarkoCRO194660563.5
1017-Kobale JozeSLO167760558.5
1115-Vekic VojkoSLO174360550
128-Kirbis MilanSLO19795.50460.5
1312-Kodric VladimirSLO186750466
1410-Velec JozeSLO19434.50353.5
1516-Pleic JureSLO171441347
1613-Flandija ZvonkoSLO184940347.5
1714-Grindl DanijelSLO17433.50.5249
1818-Vidonja VladoSLO15333.50.5247.5

Rezultati turnirja Chess Results


Tabela stanja po 7. turnirju
ŠtPriimek ImeSLO RETING1234567SKUPAJ
1SUPANČIČ Darko22849108.5779.59.560.5
2SIMIČ Dragan2241977878652
3ŠOŠTARIČ Denis213157.55.56.5699.549
4NOVAK Ratko23579.58.59-7.57647.5
5ŠARDI Darko2085665.565.56641
6VEKIČ Vojko1855536555.5635.5
7MITROVIČ Boris20667.56.5-67-6.533.5
8VIZOVIŠEK Slavko19255-5.565.54.5733.5
9VIRTIČ Franc2241766.55.5-8-33
10VELEC Jože2054-5.566654.533
11FLANDIJA Zvonko19614.545564432.5

Ocena:   Ogledov: 128  Prispeval: Miran Zupe

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|