Julij - 2020

NePoToSrCePeSo
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  




Statistika strani...

Skupaj objav 580
Skupaj ogledov 1216720 strani
Oddano glasov 1058

Skupaj 1857366 prikazov
Skupaj 47826 obiskov
Online 6 obiskovalcev

Postanite sponzor

Za izpolnitev vseh naših načrtov in za normalno delovanje društva, seveda ne gre brez finančnih sredstev zato vas vabimo in naprošamo, da nam s finančnim prispevkom pomagate pri delovanju kluba. Za vaše sodelovanje, kot tudi za vso podporo, ki jo boste nudili našemu šahovskemu klubu, se iskreno zahvaljujemo!


Impresum

Lastnik:
ŠK Branik Maribor
Odgovorni urednik:
Miran Zupe
Tehnično urejanje:
Franci Štiberc

Za vsebino spletne strani in posameznih rubrik odgovarja urednik, za vsebino "Koledar dogodkov" odgovarja organizator dogodka, ki je vsebino posredoval naši spletni strani ali jo objavil na spletni strani ŠZS.


Dobrodošli na spletni strani 100. obletnica - ŠK Branik - Maribor!

Turnirji - kaj, kje in kdaj???

Torek - 07. julij 2020 - Naomi Bar
Ciklus GT 2020 hitropotezni, 2/10, Naomi Bar Maribor, 7.7.2020 ob 17.00 uri, švicar z igralnim časom 5 min + 2 sek

Ponedeljek - 06. julij 2020 - Turnir
Ciklus SENIOR 2020 - 2/10, 6.7.2020, ob 09:30 uri, Restavracija Gurmanski hram, Zagrebška 92, 2000 Maribor, švicar, 9 kol, tempo 10 minut. Objava na ŠZS Ciklus GT...

Torek - 30. junij 2020 - Naomi Bar
PJ - Bar Naomi 2020, 2/10, Bar Naomi, 30.6.2030 ob 17.30 uri, svicar, 9 kol, tempo 7min + 3sek

Petek - 26. junij 2020 - Naomi Bar
ŠK Branik - Redni mesečni junij-2020, Naomi bar, 26.6.2020 ob 18:00 uri, švicar, 9 kol, tempo 7min + 3sek

Ponedeljek - 22. junij 2020 - Naomi Bar
ŠK Branik - Hitropotezni ciklus 2020 6/12, 22.06.2020 ob 17:00 uri, švicar, 11 kol, tempo 5min + 2sek.

Rezultati turnirjev od sedaj tudi na Chess-Result.com...


 Sreda, 24. junij 2020 09:20:56 - Novice

6. hitropotezni turnir 2020


Po prisilnem počitku zaradi epidemije se je nadaljeval tudi ciklus hitropoteznih turnirjev. Tokrat se je odvijal že šesti turnir. Tokrat so dominirali domači igralci, saj so zasedli kar prva tri mesta. Zmagovalec turnirja je bil tokrat FM Darko Supančič. Z enakim številom točk je bil na drugem mestu IM Miran Zupe. O vrstnem redu je tokrat odločil šele četrti kriterij. Na tretje mesto se je uvrstil FM Dragan Simič.

S turnirjem bo prav gotovo zadovoljen Vlado Vidonja, saj je pridelal kar 41 rating točk. Začel je silovito, saj je po dveh kolih imel poln izkupiček, pa je v nadaljevanju slabše nadaljeval. Največje razočaranje turnirja je Miha Prevolšek, saj je izgubil kar 80 rating točk. Ostali igralci so se odrezali približno po pričakovanju.

Tudi na vrhu skupne razvrstitve ciklusa je še vedno tesno. Vodi Darko Supančič, točko pred Miranom Zupetom in točko in pol pred Draganom Simičem.

Ciklus se praviloma nadaljuje naslednji ponedeljek. O natančnih terminih boste pravočasno obveščeni.


Tabela rezultatov - hitropotezni 6/12
Rk.SNo-NameFEDRtgPts.ĘTB3Ę
11FMSupancic DarkoSLO2215968
22IMZupe MiranSLO2196968
33FMSimic DraganSLO21368.567
44-Zugaj FjodorSLO2085867.5
58-Mitrovic BorisSLO1993762.5
65-Cojhter KarlSLO2016767
711-Flandija ZvonkoSLO1834660.5
86-Sostaric DenisSLO2007663.5
910-Vizovisek SlavkoSLO1877568
1013-Kobale JozeSLO1681564.5
119-Spelec DarkoSLO1946560.5
1212-Zvekic HajrudinSLO1780549.5
1315-Vidonja VladoSLO15044.556
1417-Kovacic SebastjanSLO04.554.5
157-Prevolsek MihaSLO20064.551.5
1614-Vekic VojkoSLO16182.549.5
1716-Furh IvanSLO14872.551.5

Rezultati na ChessResults.com....



Skupno stanje po 6. turnirju
Zap.TekmovalecFIDE ELO12345678910Skupaj
1.Supancic Darko22297.007.009.508.508.009.0049.00
2.Zupe Miran21968.008.008.006.508.509.0048.00
3.Simic Dragan21367.508.008.507.507.508.5047.50
4.Cojhter Karl20486.006.505.007.007.007.0038.50
5.Mitrovic Boris19966.006.007.008.007.0034.00
6.Vrban Rok22138.505.508.509.5032.00
7.Kontler Sasa18325.505.505.505.505.0027.00
8.Flandija Zvonko17824.506.005.503.506.0025.50
9.Sostaric Denis20746.506.005.506.0024.00
10.Kirbis Milan19375.506.005.506.0023.00
11.Velec Joze18256.506.005.504.0022.00
12.Vizovisek Slavko18675.005.005.505.0020.50

Ocena:   Ogledov: 104  Prispeval: Goran Krulić

  5 najvišja ocena!


Komentarji:

 Trenutno ni dodanih mnenj!

Dodaj mnenje:

Vzdevek: E_mail:
Mnenje:
Vsa polja so obvezna!

Vse obiskovalce naprošamo, da ob pisanju sporočil in mnenj upoštevajo pravila lepega vedenja! Za neprimerno vsebino poslanih sporočil lastnik spletnega mesta ne odgovarja, takšna sporočila bomo brisali!

Strani/stran: 1/1 |< < 1 > >|